Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz miatt lehet vizes...

Stressz miatt lehet vizes hasmenésem?

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy stresszhelyzetben kicsit hígabb a székletem, és többször megyek a wc-re,de most szó szerint vizes... Legutóbb mikor ilyen volt hánytam is és nagyon félek a hányástól, mondjuk a hányinger mióta a WC-n voltam azóta enyhült. Két napja elég sokat idegeskedek. Étvágyam se volt emiatt, este végre tudtam enni és azután lettem roszul. Stressz okozhat konkrétan vizes hasmenést?
2020. szept. 14. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nagyon stresszes vagyok, nálam is előfordult már.
2020. szept. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem az lehetett.. A hasmenés után a hányinger is elmúlt, kicsit émelygek, de úgy érzem, hogy sok a savam és attól. Nem nagyon tudtam enni az idegesség miatt mostanában így felborult az emesztesem.

Meg tegnap este ittam egy kis Colat, rám az sincs jó hatással, lehet az tett be.

2020. szept. 14. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ha jobban leszel elmúlik
2020. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!