Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Màs is érzi úgy, hogy elcsesző...

Màs is érzi úgy, hogy elcsesződött az élete és nincs kiút?

Figyelt kérdés
29 éves leszek, elveszettem minden baràtomat, csak a szüleim vannak màr nekem, meg az àllataim. Àlomvilàgban élek, úgy érzem, nem ide való vagyok...
2020. szept. 14. 01:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen
2020. szept. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
4 féle mentális betegségem van, jelen.
2020. szept. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem 3 féle mentális, 4 másféle betegségem van. Nincs pénzem, nincsenek barátaim, a családtagjaim is betegek, nincs barátnőm, állandóan fáradt vagyok, és még csúnya és elhízott vagyok, és kezdek öregedni. Valaki esetleg van rosszabb helyzetben?
2020. szept. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nyertem, hacsak nem jelentkezik valaki, aki nyaktól lefelé lebénult, és nincs esélye felépülni.
2020. szept. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Jelen. Mindig is eléggé depresszív alkat voltam, érzelmes/érzelgős, és hoztam sok rossz döntést. Mindezek mellett rengeteget szekálták fiatal koromban is voltam főleg verbális, lelki bántalmazás áldozata, szóval hát igen, önbizalomzavar is játszik. Plusz szingli anya is vagyok. Plusz úgymond “buta vagyok az élethez”. Mármint suliban sose voltak gondjaim a tanulással, de mégis ha nem magolni valóról, vagy régről eltett tudásról van szó nem vág az eszem. Még mindig túl sokszor meggondolatlan, és naív vagyok, pedig már sokszor vertek át. Mert szeretném elhinni, hogy nem minden ember szörnyeteg. És perpillanat kicsit úgy érzem jobb lenne véget vetni mindennek, csak tudom, hogy a fiam másra nem számíthat. De a kiút előttem sem tiszta teljesen.
2020. szept. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Mennyi idos vagy otoske?
2020. szept. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ó.. nem hittem volna, hogy ilyen sokan vagyunk itt, mármint ilyen késői időpontban. Sajnálom... :( Én is folyton fáradt vagyok (szervi betegség miatt is) és én is kezdek elhízni, de mégis, még éjszaka is zabálom a chipset, meg a jégkrémet. Szánalmas vagyok, tudom... Én már nem is szeretek tükörbe nézni. Soha nem hittem volna, hogy ez lesz az életemből.. én kis naiv, azt hittem, valami különleges vár majd rám, röhejes...

Én is depresszív voltam, mindig is.. Ki az a 6-7 éves gyerek. aki gyufaárus kislánynak akar öltözni az óvodai farsangon, mert annyira tetszett neki az a szomorú mese...

Utolsó: nagyon sajnálom, nem lehet könnyű egy gyermekkel ezeket az érzéseket átélni. :( Nekem csak a cicáim vannak, akikért felelőséggel tartozom, de ha ők nem lennének, nem tudom, mi lenne... Az tuti, ha választanom kellene, nem születnék meg újból, még ha vannak nagyon szép emlékeim is ( vagy csak én akarom őket annak látni).

2020. szept. 14. 03:17
 8/21 anonim válasza:

Azt hiszem tanulni a legjobb a vilagon. Ugyesedni,okosodni.

A depressziobol en 4 dolgot tanultam meg azt hiszem:

- barmikor dobhatja az elet a Jokert es akkor a lapjaim mar nem is olyan szrok.

- gyava vagyok ongyilkos lenni,de nem vagyok gyava meghalni,mert ha meghalok akkor semmi leszek a semmi pedig semmilyen-nem fáj.

- Béka az egyre melegedő vizben vagyok. Egyre rosszabb,de nem igrom ki a vizbol. Vajon meddig megy ez? A legjobbat amit az életemben átéltem is szép lassan elfelejtem.

- mivel már nincsenek céljaim semmi nem fáj. Egy sétáló szemétdarab vagyok a bolygón,felesleg. csak az érdekel h a napi legboldogabb perceimet észrevegyem,ha van.

2020. szept. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én sem tudom megtenni... és azt hiszem, még a "semminek lenni" is félek... bàr nagyon sokat gondolok rà, mostanàban, egyre többet.
2020. szept. 14. 03:42
 10/21 anonim ***** válasza:
2es, vagyok. Sajnos pont, hogy ebben az időben leszünk itt, mentális gondokkal nyilván nem lehet aludni. Főleg, ha másnap nem is kell felkelned, mert a virus miatt nincs munkád... nekem nincs. En mostanában jottem ra, hogy irányítva van itt minden, nem lehet ez ellen tenni semmit. Az élet alapvetően nehéz, a mentális betegeknek pedig egyszerűen nem való. 26 évesen idáig jutottam.
2020. szept. 14. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!