Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl magas lett az ingerküszöbö...

Túl magas lett az ingerküszöböm, kiégtem?

Figyelt kérdés

Nem motivál úgy semmi, semmire se mondom azt , hogy Úristen ami miatt mondjuk 5-6 éve elájultam örömömbe vagy lelkesedtem. Amióta érettségiztem azóta csak sodródok, akármilyen szakmát kezdtem el otthagytam. Munkát nem találok , ha pedig mégis kis idő után megunom. Hogy másszak ki ebből? Végtelenül elszomorít. A régebbi időkben az volt a szokás hogy ennyi idősen házasodtak jött a gyerek, aztán elvolt a család . Viszont nem vágyok gyerekre se nagyon jó ideig, azt érzem folyamatos változásra lenne szükség.

22/F



2020. szept. 14. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább tűnik úgy, hogy depressziós vagy, hogy semmiben sem lelked örömöd. A kiégéshez kevés azért, hogy pár hónapot lehúzz egy szakmában.
2020. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Ha azt érzed változás kell, akkor azt tedd meg. Ha van egy ilyen érzésed, akkor igazából tudod mi oldaná meg a problémát, persze ebben segíthet ettől még más is. Még annyi, hogy én nem várnék ilyen nagy lelkesedésre. Szóval ne ez legyen a motiváció. Inkább úgy kéne, hogy tanulsz, dolgozol, ezeket érzelmi motiváció nélkül is jó lenne, ha csinálnád. Mert hidd el, ha elhanyagolod a rossz kedved miatt, elrontja a lehetőségeid, és utána csak még rosszabb kedved lesz. Szóval ezeket csináld akkor is, ha kiégette vagy és ezek mellé keress valamit ami érdekel. Illetve megfelelő érzelmi támogatást.
2020. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!