Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem hatnak a gyógyszerek...

Róbert dávid kérdése:

Miért nem hatnak a gyógyszerek,és miért nem segítenek rajtam mint más mentális betegen igen?

Figyelt kérdés
Ezeket szedem olanzapin10mg,amitrex400mg,scippa20mg,rivotril3mg

2020. szept. 18. 14:12
 1/6 A kérdező kommentje:
szürkék a hétköznapjaim,magányos vagyok,és be gyepesedtem
2020. szept. 18. 14:13
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Megpróbáltál már szakemberhez járni? Beszélgetni? Terápiára?

Vagy mire szeded ezt a marék gyógyszert?

2020. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkire máshogy hatnak. Beszélned kellene az orvossal, aki felírta őket. Mennyi ideje szeded?
2020. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok 2 AP szedni,az olanzapin t nemtudom hogy hagyjam el,ötlet? tegyem le egyből?2hónapja szedem. Az amisuplride(Amitrex) mindenféleképpen hatásosabb gyógyszer.4.5 éve szedem.Az is létezik hogy a marék gyógyszer miatt nem érzem a gyógyszerek hatását.
2020. szept. 18. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
De mi lenne ha az orvost kérdeznéd, és nem vadidegen hozzáértőket? Ha azt mondom ÉN, hogy tedd le az összeset holnap, akkor leteszed? Ugye hogy nem. Akkor nem mindegy mit ugatunk?
2020. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, javítás: "vadidegen hozzá NEM értőket"
2020. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!