Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios vagyok,es tobb...

Depresszios vagyok,es tobb mentalis problemam van, egyetlen kiutat látok,az öngyilkosságot,más is szenved hasonlóképp? Én nem akarok gyogyszereken élni,és mentalisan betegként se. Inkább feladnám az egész szart

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Gondolj bele milyen rossz érzés lenne a szeretteidnek téged elveszíteni! Van kiút!! Legyenek céljaid!! Mi az a mi Boldoggá tenne? Nincs? de igenis van csak még nem tudsz róla :-) Szóval adok is neked egy célt. Keresd meg azt amit boldoggá tesz majd! Sportolsz valamit? Nem? Kezd el azt is, nem is tudod menyivel jobban fogod magad majd érezni tőle :-) alakítsd ki emberi kapcsolatokat magad körül. A hobbidon keresztül rengetek embert ismerhetsz majd meg.Akár lehetnek a barátaid is azok a későbbiek folyamán :-) Ha viszont már ezeken túl vagy akkor kérj segítséget fordul orvoshoz nem szégyen! ott fognak neked segíteni! ha lehet a gyógyereket és egyéb más tudat módosító szereket hanyagold. Semmi értelme! ideiglenes megoldás mind és nem visz előrébb majd csak hátrébb húz! Sok sikert! és fel a fejjel! :-)
2020. szept. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
a második hozászolást ne ved sértésnek! ragad ki a lényeget "Szedd ossze magad es nolj fel, vegyel erot magadon." ;)
2020. szept. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

Annak veszi aminek akarja, aki depresszios, eszebe sincs ide irogatni...😉

Ez csak hangulatingadozasi hiszti.

2020. szept. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nagyszerű 4es, en pl. kva depressziós vagyok évek óta, mellé még személyiségzavarom van, de nem mindeki olyan határozott személyiség, hogy még fiatalon kiugorjon az ablakon. Majd eljön annak is az ideje. Addig is kapaszkodunk mindenbe, mert bizony kva nehéz megölni magad, még ha 4 fele mentális betegseged is van. Imádom az ilyen okoskodó bunkókat.

Kérdező, hasonló helyzetben vagyunk, en szeretnek gyógyszert szedni, de kikeszultem tőlük.

2020. szept. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja a diagnozisokbol lemaradt,kevert szemelyisegzavar is van..
2020. szept. 15. 02:04
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom asegitonszándeku kommenteket de nem ilyen egyszeru ezt atelni napi szinten mint ahogy sokan azt hiszik. Hiaba mondjak ez hiszti mikor napinszintu rosszulleteid vannak en nem mondanam hisztinek. Bar aki tudja tudja miez aki nem nem. Mar inkabb nem mondok erre semmit. Hiaba mondjak szedd ossze magad de ha nem megy akkor mi van... mindegy majd lesz valami ... vagy jobb lesz vagy rosszabb

.

2020. szept. 15. 02:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Orulok annak hogy hisztinekngondolnak egy tiz eve fennálló papiron is tobb fajta mentalisndiagnozist ha ez hisztinakkor legyen ugy mit banom en mar az egeszet. Nem en talaltam ki hanem rengeteg zarojelentesem van orvosi papirok diganozisok stbk. Nem en talalom ki hogybdepresszios vagyok meg meg jonpar fajta mentalis szisr szar van. Na mimdegy jo ejt.
2020. szept. 15. 02:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Mielott belekotne valaki a helyesirasomba,sorry erte . Latom a hibakat..
2020. szept. 15. 02:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, el hiszem, hogy te szenvedsz és nem csak nyafogsz, de még az se zavarna ha nyafognál. Az első válaszoló számomra meglepően le van potnozva például. Ezt a választ te is lepontoztad? Azért kérdezem, mert elsőre én is hasonlót írtam volna, és szerintem mindenki. Ha szerinted ezek nálad nem működnek, akkor sincs baj, csak ez egy plussz információ, amit jó tudni. Ezért, hogy minél kevesebb olyan tanácsot osztogassunk, amik nem segítenek, jó lenne, ha te leírnád, hogy mik azok a sablon tanácsok, amik neked nem működnek, és azt is jó lenne tudni, miért nem. Szakemberhez jársz, vagy ez sem segített/segítene? Ha nem segít, akkor miért? És tényleg jó lenne ezt is részletesebben tudni, nem csak annyi, hogy rossz tanácsai voltak, hanem itt is, mint az előbb, mik voltak ezek és miért voltak rosszak. Még annyit kérdeznék, hogy az okot, hogy ezt nálad mi váltotta ki, azt tudod? Nem kell megírni, ha úgy érzed, csak hogy te ezt tudod?
2020. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valahogy én is így gondolkoztam, de hidd el, sokat tudnak segiteni a gyógyszereket. Nem fogsz rajtuk élni, de segíteni fognak abban hogy kijuss ebből a gödörből. A depresszió is egy betegség, így a gyógyszerek elkerülhetetlenek. Próbálkozz meg beszélgetni egy jó pszichologussal, akár nekem is írhatsz privátot, meghallgatlak. Mindig van kiút, de ez csakis tőled függ, hogy elfogadod e a segítséget vagy sem.
2020. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!