Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolaris vagyok és lassan...

Bipolaris vagyok és lassan egy éve lesz, hogy a depressziós szakaszban vagyok, azóta nem mozdultam ki. Hogy lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés
Tavaly november óta nagyon rossz a helyzet, februárban mentem volna vissza dolgozni, de tudjuk mi történt. Azóta csak túlélem a napokat, összemosódik minden es ma realizáltam, hogy elment egy év, én pedig észre sem vettem. Egy év a fiatalkoromból, amit egyedül, bezárva töltöttem, mert a virus a munkámat is elvette. Tél/tavasz/nyár/és most ősz számomra ugyanolyan volt, mert végig a sötét szobámban voltam. Úgy érzem a pszichózis állapotába kerültem ettől az egésztől. Képtelen vagyok felfogni, hogy egy év egy hétnek tűnt, pedig rengeteget sírtam, szenvedtem közben. Fogalmam sincs mi lesz a vírussal, de ezt a helyzetet már nem bírom elviselni.
2020. szept. 18. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
A telefonos lelkisegély kék száma: 116-123 <3
2020. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Hallgass zenét.
2020. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, mennyi idős vagy?

Amúgy tudom, hogy nagyon sablon szöveg, de próbálj meg valami hobbit keresni. Ha meg jól értem, hogy nincsen munkád, akkor azt is. Senki más nem tud rajtad segíteni, csak te magad.

2020. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!