Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gyermekkori bántalmazás...

A gyermekkori bántalmazás "segít" a homoszexualitás kialakulásában?

Figyelt kérdés

Sok melegről hallottam már, hogy kiskorában "bántották". Én bár pánszexuális vagyok, nem csupán a férfiakra bukom, de engem is "bántottak" gyerekként. Olyan fiatalon, hogy nem is emlékszem rá.

Lehet, hogy minden meleggel történt valami, még ha nem is nagyon tud róla? Vagy csak nagyobb az esély bántalmazottaknál, hogy hajlamuk legyen a saját nemük iránt vonzódni?



2020. szept. 19. 02:47
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem igen.

Én elég sok emberrel találkozok munkám során és azt látom, hogy két fajta meleg van.

Vannak, akik annak születnek és látszik is rajtuk minden téren.

Meg vannak azok, akiknek megborult a dolog és egy gyerekkori bármi miatt melegek, biszexek, pánok, transzok stb lettek.


Igazából a Pride is erről szól.

Teljesen természetessé tenni mindent, majd ezáltal természetessé válik a pedofília is.



Csak várd ki a végét!

2020. szept. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos attól félek én is, hogy oda fog kilyukadni a dolog :/
2020. szept. 19. 06:32
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez egyáltalán nem függ attól. xD
2020. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
25%
2 különböző dolog. semmi köze egymáshoz.
2020. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Még jó, hogy fél éve hozta le az index, hogy bizony van.:)
2020. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. szept. 21. 00:25
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

"olyan fiatalon, hogy nem is emlékszem rá", azt írod. Hogyan derült ki?


Szerintem biztos, hogy -akármilyen- kiskori bántalmazás következménnyel jár.Hogy milyennel, az sok mindentől függhet.


Félig egyetértek az 1-essel, a pedofíliával kapcsolatban.


Abban nem, hogy veleszületett is lenne. Akkor már rég kimutatták volna, és ezzel csak mentesíteni akarja magát az adott problémás ember családja-környezete. Ami érthető.

2020. okt. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!