Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akit szemelyisegzavaros ember...

Akit szemelyisegzavaros ember zaklatott hosszu idon keresztul, hogy szabadult meg tole?

Figyelt kérdés
Az mindegy hogy diagnosztizalt vagy nem az illeto.

máj. 15. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem volt egy ilyen "barátnőm". Amikor kollégák voltunk, nem látszott rajta. Nem is voltunk napi kapcsolatban.


Aztán egyszer egymás mellé sodort az élet. És elkezdett barátkozni velem.


Aztán jöttek a furcsaságok. Rendesen zaklatott. Éjjel a házamnál állt. Írogatott, ha nem válaszoltam dühöngött, páromat zaklatta, hogy mit csinálok.


Nagyon durván megbántottam, mindennek elhordtam, hogy ő utáljon meg engem. Fenyegetőzött, de lekopott.

máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Le írnád a történetedet? Vagy csak elméleti a kérdésed?
máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Rakott karfiol ***** válasza:
75%

Mindenkitől máshogy kell megszabadulni.

Ezért lenne fontos a történet is.

máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

2! Csatlakozom, e nélkül nehéz tanácsot adni, nagyon nem mindegy, hogy milyen személyiségzavar, milyen súlyos, mi módon zaklat.

Engem zaklatott borderline ember egyszer.


Írhatsz privátban is, ha úgy neked jobb.

máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is volt ilyen barátnőm. Még gyerekkoromból ismerem. De nem nagyon tartottuk a kapcsolatot. Aztán egyszer csak rám kattant. Én őszintén féltem tőle. Nem volt ártalmatlan. Saját magára és másokra is veszélyes. Teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot. Nem volt könnyű, mert közben sajnáltam is. És amikor normális volt, akkor nagyon kedves és jófej tudott lenni. Szerencsére egy tiszta pillanatában megértette, hogy engem többet ne keressen. Próbálkozott párszor. Ha hívott, felvettem és mondtam, hogy nem akarok vele találkozni. Ha írt, nem reagáltam. Egyébként még mindig félek tőle :S
máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem diagnosztizált, akkor honnan veszed, hogy személyiségzavaros?
máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Legalább azt tudnunk kéne férfi vagy nő az illető, meg miképp zaklat!

Az is számít milyen személyiségzavar, egész más egy nárcisztikus meg egy skizoid.

máj. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

A skizoid nem zaklat. Ők örülnek, ha békén vannak hagyva.

Engem egyszer egy borderline.

Úgy szabadultam meg tőle, hogy kapott egy agyvérzést és meghalt.

Nagyon morbid lenne, ha ideírnám, hogy "szerencsémre"?

Elviselhetetlen volt, rettegésben tartott. Már egy gázpisztolyt is vettem miatta; a rendőrség nem segített.

máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Az is s baj, hogy nagyon könnyen dobálózunk ilyennel, hogy személyiségzavar. Lehet semmi baja sincs az illetőnek, a zaklatók többsége se nem neurotikus se nem pszichotikus.
máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon érdekelnének történetek! Milyen durva dolgokat tettek zaklatóitok.



Az enyém éjfélkor a házamnál ólálkodott, ha nem válaszoltam azonnal, akkor már hívott, ha nem vettem fel, akkor a páromnak írt, hogy mégis mit csinálok. Reggelre 22 üzenetem volt. Amikor le akartam koptatni, akkor a házam elől üzengetett, hogy menjek ki a "hóra". Biztosan meg akart verni. Hallottam, hogy több embernek ment már neki. Családtagoknak is!

máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!