Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire jellemző?Hogyan...

Ez mennyire jellemző?Hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem különböző technikákat alkalmazni, aminek az lett a vége, hogy kb végigélem az álmot.

Nem jövök rá, hogy álmodom és így akár egy fél napot is leélek ott.

Ma például strandon voltam.

Aztán kipihentem ébredek, de tudom, hogy rendes alvás nem volt.

Vagyis volt, de nem úgy, mert hát aludtam, de valami kikapcs nem volt.


2020. szept. 19. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem. Olyan álmaid vannak, amiknek a cselekménye fél-egy napot ölel fel, ezért hosszúnak tűnnek. Eddig oké. A végét nem értem, hogy mi az, hogy rendes alvás nem volt. Mi az a kikapcs? Ezt azért nem értem, mert ha álmodtál, akkor tuti aludtál. Valamit félreértek szerintem. És az elején a technikákat sem értem. Ott csak annyi nem tiszta, hogy milyen célból próbáltál technikákat, mit akartál elérni.
2020. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudatos álmodni akartam.

Ez ment is egy ideig, de leálltam vele, mert terápiás céllal használtam és elég volt egyelőre.

Viszont most meg ez van, hogy oké, alszik, de az alvásban vannak olyan részek is, hogy totál feketeség, kikapcs, nem emlékszik az ember az álmaira.

Én viszont az elejétől a végéig emlékszem.

2020. szept. 19. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ezt miért baj? Ha arra gondolsz, hogy csak álmodásból áll az alvásod, akkor az nem úgy van. Tehát attól, hogy ilyen részletesen emlékszel az álmaidra, attól még a többi alvási fázis is végbemegy.
2020. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hinném, és elég zavaró.

Végig megvan, tehát érzem, hogy belépek az álomba.

2020. szept. 19. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!