Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet attól néha végtag...

Lehet attól néha végtag ràngàsom (főleg làb), hogy 1-2 hete szedek frontint, elalvàshoz?

Figyelt kérdés

Szorongok, nehezen alszom el, gyakran felébredek mostanában. Vannak mentàlis problémáim is, hormonális gondjaim is, de ez ugye össze is függhet. Plusz nagyon fel van borulva a biorotmusom, van, hogy majdnem reggel fekszem le, és kora d.u.-ig alszom..:( Volt màr ilyen, hogy bevettem egy 0.25 -öst alkalmanként, vagy egyszer-egyszer 0.5 mg-ot is, de most màr majdnem 2 hete szedem-bàr maradt ki egy-két nap-és nem akarok ràszokni..:/ Estére vannak ilyen làb ràngatózàsaim, meg napközben mintha még több hangulatingadozàsom lenne. Ezek lehetnek az elvonàsi tünetek?

Előre is köszi!


2020. szept. 21. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én csak a saját példámat tudom neked elmondani, olvasd el a betegtajekoztatót. Én úgy szedem, hogy hétköznap iskolaidőben elalváshoz 1mg, hétvégéken és szünetekben semmi. Nekem így nincsenek elvonási tüneteim a szünidőben, amikor nem veszem be.
2020. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!