Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hat es vegtag zsibbads, sziv...

Hat es vegtag zsibbads, sziv es szivkoruli fajdalom. Honapok ota tarto folyamatos fej fajas. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnal. Haza kuldott flektor porral es quarelinnel. Nem hasznal. Sot semmilyen gyogyszer nem hat. Milyen orvoshoz menjek vagy tudnatok valamit ajanlani?
2013. márc. 10. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Reumatológia és neurológia. Annak tisztázására,h nem mozgásszervi(pl. gerinci idegbecsípődés) okozza-e.
2013. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Reumatologiab jartam. Haza kuldott pocerositovel. Mondanom sem kell hogy sokkal rosszabb lett tole minden.
2013. márc. 10. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem. Neurológiára is menj el. Amúgy hány éves vagy?
2013. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2013. márc. 10. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
A korod és amiatt,h hónapok óta tart nem hiszem.h komoly,akut ellátást igénylő problémád van. De menj el neurológiára!
2013. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is ilyesmi gondjaim vannak. szerintem ebből is neurológus lesz...
2013. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Stressz esetleg? vagy hipochondria?

csak mert feltűnt hogy ebbe a kategóriába írtad. talán mert úgy érzed, lelki oka lehet, vagy csak véletlenül?

2013. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem a mentális egészséghez tartozik a fejfájás. legalábbis én úgy gondolom.

nekem is ilyen gondjaim vannak. a vérnyomásomra gyógyszert kell szednem, mert nem valami tökéletes a 150/80-as átlag 17 évesen... nekem csak a bal kezem szokott zsibbadni, érdekes, hogy a jobb nem.

a quarelin egyik hatóanyaga a metamizol-nátrium, ami erősebb fájdalomcsillapító. a májad nem sokáig tolerálja (ezért vénykötelesek a metamizol tartalmú készítmények.)

a quarelin tartalmaz még drotaverint is hidroklorid formában, ezt én helyettesítem drotaverin-chinoin tablettával (tapasztalt migrénes vagyok) és egy fél szem koffein tablettával. a metamizol helyett ibuprofént veszek be.

ezt a legvégső esetben használom, amikor nincs itthon quarelin vagy kefalgin. ez is ideiglenes megoldás. az orvost javaslom, mégpedig mihamarabb.


17F

2013. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!