Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax SR-ről való leszokás...

Xanax SR-ről való leszokás mennyi idő alatt lehetséges?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja szedem a készítményt 2mg-ot,egyet este egyet reggel,most az estit csökkentettük 0,5 SR-re,de valami brutális nagy változás történt velem.

Semmi bajom nem volt már (gondolom megszoktam a gyógyszert),most reggel megint szorongva kelek,álmos vagyok egész nap,feszült,ingerült,és sírós vagyok. Mellette szedek antidepressszánst.


Szerintetek most mi legyen,hagyjam magam szenvedni, vagy vegyem vissza estére is az 1mg-ot?

Ez jelenleg szörnyű,leírni nem tudom mennyire rossz.


Köszi


2020. szept. 23. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Morzsánként szabad csak csökkenteni, este szerintem 0,75 mg-ot vegyél be egy ideig, hogy szokja a szervezeted. Próbáld úgy eltörni.
2020. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az SR-t lehet törni? Azt olvastam a tájékoztatóban,hogy nem lehet. :(


Kb 5 napja próbálom csökkenteni,először levettem 0,5-re,majd így ahogy írod 0,75-re,de ugye ott egy RS-t el kell vágni ketté.

2020. szept. 23. 11:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha azt olvastad, akkor biztosan nem lehet. Én nem ismerem. De az biztos, ha egyszerre elveszel magadtól 0,5 mg-ot, azt nagyon megérzi a szervezeted.
2020. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az SR-t ha szeretnéd se tudnád ketté törni, se vízben oldani.
2020. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kettévágni késsel végülis lehetne,de bele van írva,hogy nem szabad.


Ezt a csökkentést viszont nagyon nehezen élem meg. :(

2020. szept. 23. 11:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szedem a 2mg-os SR-t, de tény hogy az olyan kemény, hogy nem tudod eltörni, darabolni. Késsel nem ajánlom, hogy megpróbáld kettévágni, mert baleset lesz a vége.
2020. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy mióta szeded?
2020. szept. 23. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Több, mint 10 éve.
2020. szept. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Soha, nincs leállás. Al Pacino mondta egyszer: "Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak."
2020. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!