Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha rajtam nem...

Mit csináljak ha rajtam nem tud segíteni a pszichológus?

Figyelt kérdés

Örökre ilyen fogok maradni akkor?

Biztam benne hogy ő tud segíteni.

Nagyon zárkózott vagyok, és az ismerkedés nekem teljesen elképzelhetetelen így. E miatt mentem hozzá, de úgy érzem nem tud segíteni nekem.


2020. szept. 27. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
valószínű a pszichológusnál sem tudtál megnyílni. Talán egy másik? de elég sok pénz, és rizikó, hogy az sem segít. Az önismeret fejlesztése sokat segítene a gondjaidon. Önismereti tréning jó lehet.
2020. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Nekem sem tudott segíteni egyik sem, de úgy sem akartam maradni. Volt egy konkrét problémám, leültem olvasni, és addig abba se hagytam, amíg mindent meg nem tudtam a témáról. Aztán pedig kihoztam magam belőle. Asszem erre találták ki a " segíts magadon, isten is megsegít" mondást. És működik!
2020. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha itt az oldalon gyakorolnál, itt tudsz névtelenül beszélni, azaz nem lesz következménye, ha nem vagy szimpatikus, vagy hülyeséget írsz, senki se tudja ki vagy. Azokból amit itt írsz megismerteted magad, kialakíthatsz egy beszélgetési stílust, ami a személyiséged tükrözi, és önbizalmat is szerzel. Ahogy első is írja az önismeret nagyon fontos, kezdj el magadról gondolkodni.
2020. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a pszichológus nem kiképzett terapeuta, ne csodálkozz.
2020. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!