Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A három műszakos életvitelt...

A három műszakos életvitelt hogyan lehet megszokni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 02:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Bővebben?
2020. szept. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Hát... úgy, hogy megszokod! Jobb, mint az állandó nappal.
2020. szept. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Ja, sokkal jobb, mint hajnali kelés, meló egész nap, este haza, alvás, aztán ez újra, 5 napig.
2020. szept. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Én 15 órában dolgoztam délelőttől éjjel 2-ig. Nekem az volt a holtpont mikor már teljesen felborult minden rendszer az életemben. Képes lettem bármelyik napszakban aludni. Erre próbálj törekedni, hogy legalább 6 órát aludj minden nap. Ugyanúgy alakítsd ki a saját magadra szánt időt is.
2020. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

Mindenki lepontozva?


Akkor most már írja le valaki a helyes választ!


És NE, a szokásos, Gyakoris, troll kamut, hogy "Én ithonrul dógzokk napi 2 órában, havi 12,3M-éé, a Naszanak, Ájtísürmernökkénte."

2020. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet megszokni. Nem is bírják sokáig.

Ezt a munkarendet be kellene tiltani.

2020. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom erdőn dolgozik nagyon jó a fizikuma állóképessége. Sajnos voltunk anyagi holtponton amikor rákényszerült a 3 műszakos munkarendre gyárban. Azt tudni kell róla hogy nemismerek senkit akinek nála jobb az étvágya. Teltek a hónapok. Nemkívánt semmit enni, később már csak a nadrág járt haza. Jó ha volt 70 kg. Vékony lett. Sápadt. Nem bírt normálisan aludni. 4 órákat bírt aludni nappal. A heggesztéstől mindig vörös volt a szeme a bőre kisebesedett az orra tövében.

Szenvedett.

Ezt nem mindenki bírja. Van aki jobban alkalmazkodik van aki nem tud. Van aki meg az erdőt nem bírná. Mindenkinek olyan munkát kell találnia amit tud csinálni és nem készül ki tőle.

2020. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En sehogy nem tudtam. Kave es alvashoz Xanax nelkul ki sem birtam volna. Az allando ejszakat is konnyu volt, az allando hajnali kelest is, de a valtott muszakot egyszeruen teljes keptelensegnek erzem. Emberkinzas.
2020. nov. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Válts munkát mielőtt beteg leszel.
2020. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már a heti váltásban kétműszakos munkát sem bírtam inaskoromban, egyik héten hattól 14 óráig, másik héten 14 órától 22 óráig. Az emberi szervezet a napfelkelte és napnyugta ritmusához alkalmazkodott ősidők óta, ennek a ritmusnak a megbomlása csak problémákat okozhat az egészség tekintetében is.
2020. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!