Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez, ha stresszesebb/...

Miért van ez, ha stresszesebb/szorongósabb időszakot élek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Észrevettem magamon, hogy szorongás és stressz hatására jönnek elő a kényszergondolataim.

Miért lehet az, hogy átvészelek egy időszakot, utána viszonylag sokáig nagyon jól érzem magam, eszembe sem jut semmilyen bizarr kényszergondolat, s utána jön valami, ami felzaklat és ismét jön egy gondolatokkal fűszerezett időszak... S amit még észrevettem, hogy akárhányszor visszajön, mindig valami "durvább" vagy számomra hihetetlenebb gondolat jön.



2020. szept. 29. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szedned kellene valami idegredszert erősítő vitamint vagy étrend kiegészítőt amíg még nem késő. És kerüld a streszt.

Ajánlom a béres magne b6 ot.

Meg a valeriána relaxot.

Ha folyamatosan szeded a kettőt nagyban segít átvészelni a stresszes időszakokat. A párom egy két gete szedi és észrevehetően kiegyensúlyozottabb stresszes időszakon megyünk keresztül.

Hozzáteszem hogy ő nem hitt benne hogy segít.

2020. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez jó tanács, köszönöm!


Mit értesz az alatt, hogy amíg még nem késő? :D

2020. szept. 29. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát azt hogy én nem vettem komolyan a stresszt. Mindent magamba folytottam gondoltam mi bajom lehet. Nem szedtem semmit. Ha valaki tanácsolt valamit hogy stresszre szedjem. Legyintettem hogy én erős nő vagyok legyűrök mindent. Néha egy egy pánikrohammal kezdődött.. Vérzett az orrom munkahelyen stb.Aztán itt vagyok 24 éves majdnem idegösszeroppanást kaptam darabokra törtem elvesztettem az érzelmeim felett az irányítást. Betelt a pohár és nem fért bele több..

Azóta az antidepresszánsok meg a nyugtatók kapartak össze annyira hogy legalább a boltba elmerjek menni úgy hogy ne féljek attól hogy elájulok.

Durva szorongásos pánikzavarom lett.

Pedig ha ezt valaki egy fél éve mondja kinevetem..

2020. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jesszus, hát nagyon sajnálom.

Kívánom, hogy teljesen helyre állj!


Ha esetleg van kedved privátban beszélni, nyugodtan írj rám.

2020. szept. 29. 18:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!