Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha katonák vagy rendőrök...

Ha katonák vagy rendőrök lennének és meg kellene ölnötök valakit utána hogy éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
ápr. 26. 23:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Lennétek*
ápr. 26. 23:42
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mivel az az illető engem akarna megölni, vagy egy társamat, családomat, akkor abban a felfokozott helyzetben nem érezném annyira bűnös dolognak. Utána talán más lenne a helyzet, mikorra felfognám, de inkább az ellenség, vagy a bűnöző haljon meg mint én. Amúgy nem tudnám elképzelni igazán, mert soha nem voltam még hasonló helyzet közelében sem. Embert ölni semmiképp nem lehet jó dolog egy ép elméjű ember számára. De ilyen esetekben teljesen más a helyzet, mert biztos nem úgy gondolnék rá mint egy emberre, akinek családja van, és szereti az életét. Hanem egy kiiktatandó ellenségre, akit meg kell állítani, mert különben ő öl meg engem és a társaimat.
ápr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
De mivel nem vagyok, nem tudom.
ápr. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!