Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baj? Szorongás...

Mi lehet a baj? Szorongás vagy komolyabb?

Figyelt kérdés

Kedves Gyakorisok.


Olyan problémám van, hogy egy videóban hallottam, hogy egy sajnos komoly mentális betegséggel küzdő férfi összefüggéseket látott mindenben és komoly érzékelései voltak.


Ez után én elkezdtem figyelni magamkörül a dolgokat, hogy látok e dolgokban összefüggéseket vagy miért pont így történt a dolog stb stb...

Viszont akárhogy csürtem, csavartam mindig az lett a vége, hogy ez totál butaság és egyáltalán miért gondolkodom ezen...


Köszönöm megtisztelő válaszotokat!



2020. okt. 1. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért gondolkodsz ezen, mert láttad a videóban. Ez olyan mint amikor valaki neten rákeres a fejfájásra és utána egy darabig még az agydaganat tüneteit és nézi magán. Rájöttem, hogy hülyeség, felismered, hogy csak egy gondolat. A videó hatása miatt van. Amúgy nem baj ha így gondolkodosz összefüggéseken, csak ne stresszelj rá.
2020. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*rájöttél
2020. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kényszergondolatok.
2020. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!