Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért van így? Álmodom,...

Ez miért van így? Álmodom, nem emlékszem, és nap közben jut eszembe?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 09:03
 1/2 A kérdező kommentje:

Kicsit jobban kifejtem: Szóval reggel felébredek, és tudom, hogy valami nagyon nyomasztót álmodtam, legalábbis érzem, de nem jut eszembe (csak nyomott a hangulatom). Aztán pl. délelőtt eszembe jut az egész, tényleg nyomasztó, tényleg borzasztó álom, részletesen eszembe jut. (Tegnap, ahogy eszembe jutott, mi volt az álom, sírtam is). Miért nem jut reggel eszembe, miért kell fél nap ehhez? Vagy akkor már ne is jutna az ember eszébe. Pedig nem agyalok rajta, hogy mi lehetett az álom.

Szoktatok így lenni? Nagyon rossz...

2020. okt. 5. 09:06
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokszor az van, hogy pl amirol almodok vagy akirol almodok, azt meglatom az utcan , az osztalyban , neten vagy otthon, es eszembe jut az egesz.
2020. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!