Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánsoknak milyen...

Antidepresszánsoknak milyen mellékhatásait tapasztaltátok ti?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Az szokott lenni általában, hogy az ember feszültebb, lobbanékonyabb néha. Valaki szédül tőle, stb. Ez a gyógyszer típusától, adagolásától is függ és attól is, hogy mióta szedik.
2020. okt. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Enyhe mellékhatásaim voltak. Egy volt ami jobban kijött ami érdekes mert a betegségemhez semmi köze de ezis egy mellékhatás mégpedig az orrdugulás. Pár napig fenn állt a probléma. Majd magától elmúlott.

Amúgy enyhe pupillatágulás, remegés.. Kis émejgés az elején. Ennyi volt. De a betegség amire kaptam rengeteget enyhült már másfél hónap után is.

2020. okt. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyiknél volt az, hogy az ujjam remegett.


Kvetiapin: nagyon erős, amikor esténként "beüt", hirtelen iszonyú álmos leszek, plusz óriási étvágyat ébreszt. Több mint 8 kilót híztam a hatására.


Reagila: túlmozgásosság, nyugtalan végtagok, látásromlás, korai kelés.


Általános tapasztalatom, hogy növelik az étvágyat, és korábban kelsz és hamarabb álmosodsz el tőlük.

2020. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Manócska1 ***** válasza:
100%
én sajnos már több mint 20 éve szedek sokfélét kipróbáltak,nagy étvágyat csinálnak de elviselhetőbbé teszik a betegséget
2020. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem nálam is nagy étvágyat csinál mert 169 cm vagyok és 50 kgra lefogytam.. Másfél hónapja szedem eddig jó az étvágyam. Simán 15 kgot fel szeretnék szedni.
2020. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Én hosszú távon semmilyent.
2020. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
45%
Nekem.az elején szörnyű volt. Nem.tudtam elmenni.dolgozni. szédülés, hányinger folyamatosan. Felerösödött tünetek, nem tudtam enni. Utána elmúlt sok kitartással
2020. okt. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!