Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3.napja szedem a negyedét a...

3.napja szedem a negyedét a 10mg-os Escitil nevű antidepresszánsnak. Normális, hogy ilyen kis adag után ilyen erős mellékhatások vannak?

Figyelt kérdés

Első 2 nap semmi bajom nem volt, most megállás nélkül hányok, pánikroham, izomgyengeség jött rám, úgy hogy korábban ez nem volt jellemző.

Van valakinek hasonló tapasztalata ezzel a gyógyszerrel?

Merjem/érdemes így tovább szedni?

Nyilván mondta az orvos, hogy várhatók mellékhatások, de nem tudom milyen mértékig normális.



2020. okt. 10. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én scippát szedek nekem azt mondta az orvosom hogy a hányás az nem normális. Nemtudom nálad mit mondott erről.
2020. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szia. Nekem is volt erős hányingerem, de nem hánytam. Ha még 1- 2 nap után is hányás jelentkezik, szerintem nem lesz jó neked a gyógyszer, főleg, hogy még csak negyedet szedsz. Szedel hozzá nyugtatót? Xanax, frontin?
2020. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kihányod a gyógyszert is. Így nemjó.. Nem mellesleg meg kiis száradhatsz. Szervezeted megviseli. Váltást fognak javasolni de ne aggódj megéri mert utánna minden rendbe jön.
2020. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!