Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális problémákat ki fogom...

Mentális problémákat ki fogom nőni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Önbizalomhiánnyal, szociális fóbiával, depresszióval küzdök évek óta. Oké, hogy nem voltam orvosnál, szóval ezek ki se lettek mutatva, de azok alapján amiket produkálok, meg amiket olvasok ezekről a betegségekről, szinte biztos hogy ezekkel küzdök. Volt már pár ilyen kérdésem, hogy ezek ellen mit tudnék tenni, viszont nagyon sok embertől hallottam, hogy ennyi idősen nagyon sok embernek van ilyen, és hogy ki fogják nőni mire nagyobbak lesznek. Ez igaz?
2020. okt. 10. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod kinőni. Vagy orvoshoz mész, vagy ilyen maradsz.
2020. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ha lesz egy barátnőd, az önbizalmad megnő egy picit, de a hajlam a szociális fóbiára megmarad. De erőt kell venni magadon, ki kell mozdulni otthonról, mert utána sokkal rosszabb lesz.
2020. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyetértek. minél korábban mész, annál gyorsabb a javulás.
2020. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért vagyok ilyen, mert túlsúlyos vagyok, ami miatt éveken keresztül bántottak az iskolában. Most is az vagyok még, de már egy picit fogytam azóta, de mivel emiatt elég erősen testképzavarom lett, ezért így is rohadtul dagadtnak látom magam, ami miatt az önbizalmam 0. Szóval barátnő a jelenlegi állapotomban lehetetlen lenne. Arra gondoltam, hogy ha már úgy is emiatt van minden, akkor elkezdenék egészségesen enni, edzeni, sokat mozogni, és akkor ez valószínűleg visszahozná az önbizalmam és az életkedvem.
2020. okt. 10. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam ennyi idősen, mindent megpróbáltam, most itt vagyok 26 évesen, alkoholista 7 éve...
2020. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok megint, és minél feljebb kapaszkodom, annál lejjebb süllyedek. Gyűlölök élni és meg akarok halni...
2020. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
#4-es Ez szuper ötlet, de beszélned kellene a szüleiddel, és keresd fel az iskola pszichológust.
2020. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Önmagad is javíthatsz az állapotodon, de a hajlam meg fog maradni.
2020. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!