Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy nap alatt három kiló?...

Egy nap alatt három kiló? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Szóval röviden annyi, hogy négy napja zabáltam, de nem híztam olyan sokat, mindig olyan fél kilókat, viszont tegnap nagyon belejöttem, és reggel 57.8at mutatott l, aztán később 58.8at. Úgy, hogy tegnap reggel 55.5 voltam.


Most mit gondoljak?

Voltam vécén is, szóval az biztos, hogy nem nyom. Iszonyatosan bűntudatom van.


Szerintem tízezer kalória is elment, vagy több... Rengeteg sütemény, csoki, chips, pizza.



2020. okt. 11. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, még a beleidben van.
2020. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Lesz az több is, mint 3.
2020. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom
2020. okt. 11. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szeklet es a viz sulya is valtoztat a sulyon.
2020. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az emésztőrendszeredben levő kaja súlya. Amúgy nem nő vagy? És nem fogsz pár napon belül menstruálni? Olyankor egyrészt gyakori a falásroham, a hormonok hajlamosítanak rá. Másrészt vizet tart vissza szervezet, én 2 kg-ot szoktam ilyenkor fölszedni.


Ha eddig diétáztál, mégpedig alacsony szénhidráttartalmú diétát követtél, akkor az izmaid lemerült glikogénkészletét is föltöltötted. Ami megintcsak vizet köt meg.


Egy nap alatt nem lehet több kilót hízni. Egyszerűen nem képes a szervezeted annyi ételt megemészteni, feldolgozni.

2020. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!