Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hízhatok az antidepresszánsomt...

Hízhatok az antidepresszánsomtól? Két hét alatt feljött három és fél kiló Brintellix gyógyszert szedek.

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy a gyógyszeremtől hízok ennyire? Ezen kívül állandó émelygés és hányinger ami jelen van. Pozitív hatása nem nagyon van

2015. dec. 11. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Én bár nem ettől a gyógyszertől, de szintén szerotonin növelő antidepitől híztam, ami nem kifejezetten a gyógyszer mellékhatása volt, hanem inkább az étvágy növekedésének tudom be. Férfiként, a 180 centimmel, örökké 60kg körül mozogtam, étvágyam nem volt, ritkán ettem, akkor is keveset. 2 és fél hónap alatt 67 kilóra mentem fel, ami a magasságomhoz képest még mindig kevés.
2015. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos, igen és nem igaz, hogy a fokozott étvágy miatt. Nekem már konkrétan evészavarom van, szinte koplalok mert annyira nincs étvágyam, alig eszem valamit, mégis hízok a gyógyszerektől.
2015. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hízni a kajától lehet.

Ja, én is szedek antidepit és nem hízok.

2015. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En is alig eszek valamit egesz nap de folyamatosan kerekedek. Mielott elkezdtem a gyogSzert nem volt hizasom. Mar reggel felkelek olyan ehsegem van hogy kibirhatatlan. Megeszek egy tabla milkat meg hosszu bagettet. Ket ora mulva megint csokik. Ebedkor zabqlok mint egy malac. Este meg tejet kivanok meg csokiz. A gyogyszerem miatt egy csomo etelt kivanok.
2015. dec. 11. 20:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Alig helyett rengeteget akartam irni csak elirtam.
2015. dec. 11. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Mondtam én, hogy a kajától van.
2015. dec. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen attól lehet az egy dolog de a gyógyszertől kell folyamatosan zabálnom és ez már zavar!!! Úgy fogok kinézni mint egy disznó a sok evéstől és ez a hangulatomnak se használ szerintem.
2015. dec. 12. 11:22
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Minden kaja elött 2 pohár víz.
2015. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Az antidepresszánsoktól van aki hízik rekordidő alatt akár 30 kg-ot is. Én pedig annak idején amikor szedtem, csak fogytam, hányingerem volt. Nem mindenkire egyformán hat.
2015. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!