Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy egészséges ember nem így...

Egy egészséges ember nem így érez?

Figyelt kérdés
Nem okoz semmi sem örömöt, van hobbim több is és edzeni is járok de mostanság semmi nem boldogít. Olyan érzéketlen vagyok, csak azért csinálok dolgokat hogy addig is valahogy lefoglaljam magamat. Szedek antidepresszánst és nyugtatót is. Kényszerességre szedem legfőképpen de ha abbahagynám agresszívá válnék, még így is ingerült vagyok néha de tudom kontrollálni. Néha depresszívé válik a hangulatom néha pedig úgy középen van, nagy ritkán mondhatni hogy felhangolt de az nagyon rövid ideig tart. Szerintem keresni fogok egy neurológust és egy agyturkászt is.20/f
2020. okt. 12. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Miota szeded az antidepresszanst?
2020. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Évek óta, kb 16 éves korom óta néhai kihagyásokkal.
2020. okt. 12. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
terápiára is jársz? a gyógyszer csak egy mankó, ideig-óráig. segít, de a gyökérproblémát nem oldja meg..
2020. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Nem járok de gondolkodom rajta.
2020. okt. 12. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Mi számít egészségesnek... Attól, hogy az emberek különbözőek, még nem biztos, hogy egyik mentálisan egészségesnek, a másik betegnek számít. Most az a divat, hogy mindennek adni kell egy nevet és az "idális"-tól eltérőt betegségnek kell tituálni. Nekem sokszor rossz a kedvem, nehezen tudok örülni dolgoknak, gyakran szorongok, én egy ilyen ember vagyok, ha elmennék pszichiáterhez, biztos kapnék én is egy diagnózist. A gének és a környezet határozza ezt meg, én szerintem nem biztos, hogy jó ha túlzottan kívülről bele van ebbe piszkálva, kivéve a szélsőséges eseteket, amikor valaki önmagára vagy másra veszélyes, viszont nem kell mindenkinek pozitív életszemléletűnek lennie és folyton mosolyognia. :)

Szóval hogy a kérdésre is válaszoljak, nem hiszem, hogy beteg lennél a leírtak alapján, lehet, hogy csak egy rosszabb időszakodat éled vagy ilyenné formáltak a körülmények. A helyedben nem szoknék rá a gyógyszerekre, valahogy anélkül kéne megoldani a problémát. Nincs esetleg valami, ami boldoggá tenne, csak eddig nem merted megtenni?

2020. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.Ha nem szedném a gyógyszerem szerintem én is csinálnék valamit. Ninccs olyan amit nem mernék megtenni.
2020. okt. 12. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem jó a gyógyszer,vagy rossz az adagolása. Állítani kell rajta. Az orvosoddal beszélj.
2020. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
6. Oké, ha beteg akarsz lenni, akkor legyél beteg. ;)
2020. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!