Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne idegeskedje...

Mit tegyek hogy ne idegeskedjek olyan dolgokon ami még meg se történt?

Figyelt kérdés
Szóval megpróbálom elmagyarázni, az agyam nagyon rá van állva arra hogy milyen lehetséges rossz dolgok történhetnek velem a jövőben. Szóval ezeket így el is szoktam képzelni, meg azt is hogy kb mekkora az esélye hogy megtörténik. Ha nem alacsony az esélye akkor képes vagyok rajta idegeskedni. És nem érzem jól magam, pedig tudom hogy felesleges de mégis idegeskedem rajta. Nem tudom miért, olyan mintha ilyen figyelmeztető érzés uralkodna el rajtam, ilyen vész jelző vagy nem tudom mi és nem tudom kikapcsolni. Pedig tudom hogy azért hülyeség ennyire idegeskedni. Hangulatom is rosszabb meg érzem magamon az ideg tüneteit nem jó. Túl sokat gondolkodtam? Lehet ezért isznak mások annyit meg buliznak? Nekem is azt kellene lehet de antiszoc is vagyok. Nincs hobbim lehet az a gond, van idő agyalni.

2020. okt. 13. 15:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!