Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenen feszulok, bonyolitok,...

Mindenen feszulok, bonyolitok, idegeskedek. Olyan dolgokon is amin nem kellene. Hogy tudak lazabb, jokedvu lenni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 09:02
 1/8 anonim válasza:
kezdj bele valami sportba, legyen az akár napi fél óra futás...
2013. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elengeded a maximalizmusod, és ne gondolj mindig rögtön arra, hogy minden csak rosszul sülhet el. Mindig, minden azért történik úgy, ahogy, hogy megtanulj belőle valamit, még ha nem is látod azonnal, mit kellett megtanulnod belőle.
2013. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt én is szeretném tudni, mert már az idegösszeomlás szélén vagyok.
2013. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsotol kerdezem: van konkret problemad vagy altalaban feszult ideges vagy. nekem sokszor ok nelkul van, csak gondolkodom hogy most epp mi is a bajom.
2013. júl. 9. 10:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, hullámokban jön rám. Most éppen jobban vagyok, de elég hirtelen haragú még mindig. A barátomtól megkaptam, hogy nekem mindig van valami bajom és mindenért leordítom a fejét.. Én dm-ben vettem egy nervenpflege nevű gyógyfű kapszulát, ha elborult az agyam, akkor beveszek 1-et és fél-egy óra múlva egy kellemes "leszarom, jó az, majd lesz valahogy" - érzés veszi át az uralmat.
2013. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig a rossz dolgok történnek velem. Mindig is a rossz dolgokat látom előre. És az mindig is úgy van!
2013. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsi: én voltam a 3/6
2013. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szedj valeriana relax étrend kieg.tablettát utóbbi pár hónapban énis nagyon stresszes voltam de már nem annyira..sőt
2013. júl. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!