Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akkor meg fogok halni...

Most akkor meg fogok halni vagy csak szükségem lenne egy kezelésre?

Figyelt kérdés
Éjjel mikor már felalomba voltam, akkor valahogy elfelejtettem levegőt venni többször is. aztán rájöttem hogy ja az is kéne szóval tudatosan vettem levegőt (remélem ertitek). És ma mindenhol a "halál kifejezés jött szembe velem" ugymond. Órán is valami filmről beszélt a tanár amiben mindenki meghal egymás után. Aztán egy másik teremben fel volt írva a táblára angolul (gondolom angol órájuk volt). Aztán délután mondta anyukám hogy meghalt egy idős ismerősunk. És mivel eléggé babonás is vagyok, elég sokszor kopogtam le azt, hogy "az előtt meghalok, mielőtt xy néni (az idős hölgy aki ma hunyt el)". És nem tudom hogy,de a kettőt úgy hoztam össze, hogy ha ő is meghalt akkor én is meg fogok halni. Kérlek ne bántsatok,ez tényleg komoly(legalábbis nekem),és tudom hogy orvosra mindenféleképpen szükségem lenne.
2020. okt. 14. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szorongás es kenyszerbetegseg.

Soha nem fogsz elfelejteni levegőt venni, az teljesen automatikus.

En is az vagyok es en is látom az összefüggéseket, ez nem azt jelenti, hogy meg fogsz halni. Pszichiáter.

2020. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz meghalni.
2020. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan egy időben rendszeresen, hogy arra ébredtem, hogy valami nem stimmel, valami nem stimmel...és csak amikor már elég rosszul éreztem magam és végre felébredtem, akkor jöttem rá, hogy levegőt kéne vennem.

A hirtelen csecsemőhalál pl. szerintem ilyesmi miatt következik be. Egyszerűen elfelejtenek levegőt venni álmukban.:(

De ebből olyan legkésőbb 1 éves korukra kinőnek.

Felnőtteknél is van hasonló, ha jól rémlik, légzési/alvási apnoe a neve. Valami összefüggésben van a refluxxal.

2020. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki meg fog halni. Aki azt mondja, hogy te nem az hazudik.
2020. okt. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Létezik egy centrális hipoventillációs szindróma nevezetű betegség, azonban ez nagyon ritka, sokszor ez okozza a fentebb említett hirtelen csecsemőhalált. Ha ez csak egyszer történt meg, akkor nem kell aggódnod, hisz normális személyekben alvás közben a szén-dioxid-nyomás csökkenésével légzéskimaradás is előjöhet. A többi már pszichológiai gond.
2020. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!