Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állítólag vannak emberek akik...

Állítólag vannak emberek akik alkalmatlanok a boldogságra. Bármi történik velük mindig szenvednek. Lehet ezen változtatni valahogy, vagy el kell fogadni és végleges?

Figyelt kérdés
Pl. Miért tud doldog lenni egy beteg vagy megvakult ember és miért boldogtalan egy sikeres, akinek sokkal több jutott az életben.

2020. okt. 15. 12:56
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon el vagy tévedve. :) Hatalom boldogít? Az elégedettség boldogít. Aminek semmi köze a hatalomhoz. Lehet hatalmad de attól még nem fog szeretni senki. Ami azért nem árt a boldogsághoz. Egyébként ki felett fogsz uralkodni? :) Elvileg demokráciában élünk. Új munkát keresel ami több fizetéssel jár. :D Nekem nem kell több fizetés. Nem sok a fizetésem de nekem elég. Inkább azért váltanék mert izgalmasabbat érdekesebbet szeretnék vagy valami olyat ami magasztosabb céltért tesz. Annyi szegény boldog embert ismetek és annyi gazdag boldogtalant. Nyilván van fordított példa is. De nem ezen múlik. Persze ha éhezel nehezebb boldognak lenni. De ha csak a pénzrn múlna akkor minden gazdag boldog lenne.
2020. okt. 15. 18:51
 22/32 A kérdező kommentje:
Egyébként az átlagember kb. Dolgozik valahol amit nem szeret aztán néz valami sorozatot és jól telizabálja magát este. :D Élete csúcspontja meg 1 hét "Görögbe vagy Olaszba" :D
2020. okt. 15. 18:53
 23/32 anonim ***** válasza:
Ha mások szeretete boldogít, akkor veled van a baj, nem pedig velem. Az a lényeg, hogy én szeressem magam, kit érdekel, mit gondol vagy érez más? De megegyezhetünk annyiban, hogy mindenki más és le is zárhatjuk ezt a témát.
2020. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Bocs de ez az én kérdésem és nem zárom le a témát. :) De neked nem kötelező hozzászólni ha nem szeretnél. Szóval te attól vagy boldog ha kő gazdagon ülsz egyedül a rohadt nagy házadban és a munkahelyeden másoknak dirigálsz. :D Na erről még valóban nem hallottam. Ez lenne az atlagember? Remélem nem. :D Azért az emberi kapcsolatok szükségesek. Idegenek véleménye engem sem érdekel. ;)
2020. okt. 15. 19:04
 25/32 anonim ***** válasza:
Így van, én megtapasztaltam a szegénységet is és bármikor a pénzt választom a szeretet helyett. Lehet, hogy velem van a baj, de nem gond, hisz eléggé boldog vagyok. Kívánom ugyanezt neked is, jobbulást! :)
2020. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Én ettől nem lennék boldog. Boccs.
2020. okt. 15. 19:36
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Én értem amit írsz kérdező. Én sem vagyok boldog. A férjem mindív mondja is, hogy ën sosem leszek az, ha kacsalábon forgó palotában élnénk sem lennék az, és igaza van. Részben gyerek korban tanul meg az ember olyan dolgokat, hogy boldogság, meg öröm. Nekem semmi, de semmi boldogság nem jutott gyerekként, így az érzést s tudom, hogy mit kellene éreznem. Szar egy dolog, de ez van...
2020. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Talán mert nem ideális hely ez a bolygó a boldogságra? Egy térben történnek szörnyűségek, és élvezik az életet a másik oldalon gondtalanul. Mindenki a halál felé tart, addig be kell osztani jól az időt. Ha sekélyesnek tartod a pénzt, sikert hajtani, keress szellemi kincsek után.Praktikus tanács még a testmozgás, pl.futás, séta, az boldogság hormonokat termel.

Van családod? Életkor?

2020. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ajánlom figyelmedbe a Prédikátor könyvét olvasásra.

mintegy "biblioterápia" gyanánt. Nagyon realistán leírja a világot, egy depressziós ember írta. Megírhatod, mire jutottál miután elolvastad. Ha van kedved.

2020. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

27-es vagyok. Én járok futni. Kimondottan szeretek futni. De boldog nem leszek tőle. Családom is van, 3 gyönyörű, okos, egészséges fiú. Mondjuk a férjemmel vannak gondok....

A könyvet lehet elolvasom, kössz az ajánlást,bár gondolom a kérdező ek ajánlottad.

2020. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!