Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítene? 😞

Valaki segítene? 😞

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem és azt mondta már mással van 😞 aztán letiltott mindenhonnan.

Nagyon szeretem és szerettem is. Egyszerűen nem tudom ezt feldolgozni, vele akartam leélni az életem és akkor puff. Már egy órája itt stresszelek az ágyamon hogy mi a franc lehet, tiszta lilák a kezeim. Össze vagyok törve teljesen

19/F



2020. okt. 15. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha a barátnőd képes volt ezt megtenni veled, akkor idővel rá fogsz jönni, hogy jól is jártál. Most fáj, igazságtalannak érzed és nem is érted, hogy ez hogy történhetett, de ami nem öl meg, az megerősít. Kitartást!
2020. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel segítek, túl fiatal vagy ahhoz, hogy megtaláld életed párját. Majd jön egy másik. Sokan szakítanak, legtöbben túlélik.
2020. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
Nyomás a nonstopba whiskey-t ajánlok az férfias te FÉRFI VAGY. Mész megveszed hangosan megköszönöd bevágsz pár felest belőle amig kellemes nem lesz kifeküdsz felkelsz iszol sok vizet kávét húslevest és parádézol a haverokkal cső
2020. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont az alkoholt nem ajánlom, hisz ilyen esetekben képes erős függőséget okozni.
2020. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 vantel ***** válasza:
30%

Ha hirzelen ért az esemény, akkor nem vetted észre a jeleket.

Ezt nehéz feldolgozni,könnyebb mást hibáztatni!

2020. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy képes innen megmondom hogy ez egy férfi az volt az most is és lesz is ő nem lesz függő ő egy bajnok bajnok vagy tesó rank1 mivan veled részegmánvagye nehalgass rá
2020. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Adj magadnak időt gyógyulni.

Ne akarj úgy tenni mintha misem történt volna.

Egy szakítás trauma, normális, hogy kicsit megvisel.


Olvass, nézz filmet, írj, rajzolj, játssz valamit, sportolj. Egyél meg egy bödön fagyit, rendelj egy pizzát, rúgj be mint az albán szamár. Menj ki a határba és üvölts amíg elmegy a hangod.

Menj el futni vagy bringázni, és hajtsd magad ameddig csak bírod.


Foglalkozz kicsit magaddal, próbálj ki egy új frizurát, tanulj valami újat pl sport, vezetés, főzés, nyelv.


Igazából bármit ami kicsit rólad szól, feltölt, valami amiben konstruktív módon kitombolhatod magad.


Az exed új kapcsolata kb 100%, hogy nem lesz túl hosszú életű, akik csak úgy ugrálnak párról párra, azok általában nem mennek olyan mélyen bele egy kapcsolatba.

Szóval ne gondold azt, hogy ez feltétlen normális.

2020. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, olyan, hogy “igazi” nincs, ennél hülyébb, ostobabb feltételezés nincs is a Földön.

Naponta több millió emberrel megtörténik az, hogy szakítanak velük, alapvetően szerelem sincs, csak kémia, az is csak azért hogy szaporodjon az ember. Gondolj erre

2020. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válasz a leghasznosabb: racionalizálj. Mindenen segít.
2020. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
68%
Szerintem foglald le magad és ne gondolj rá játsz gépen amilyen játékokal szeretsz és felejtsd el vagy szerez egy másikat.
2020. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!