Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátnőm megcsalt, hogyan...

Barátnőm megcsalt, hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Szakított velem írásban de már azelőtt össze is jött egy sráccal. Nem tudom miért, nem mondott semmit, letiltott mindenhonnan, én meg itt pusztulok meg a tehetetlenségben 😞 mit tudnék tenni 😞 még mindig szeretem, egyik napról a másikra ezt nem tudom megváltoztatni.

2020. okt. 17. 20:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
5%
Az emberek a szakítást az elmúlt évszázadban is átvészelték az internet segítsége nélkül. Felesleges megnyitni egy új kérdést, ha már több tucatszor feltették ugyanezt előtted.
2020. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
94%

11-es az egész gyakorikérdések nevében mondom, hogy köszönjük szépen, ezt az igazán hasznos, és együttérző hozzászólást.

Ha nem tudsz érdemlegesen hozzászólni, akkor nem kell ilyeneket ideböfögnöd.

2020. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
Minden egyes ilyen kérdésnél ugyanolyan válaszok vannak: tereld el a figyelmed, nem kár érte, majd az idő megoldja.
2020. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolod, hogy most úgy próbálja feldolgozni az eseményeket, hogy hasonló történeteket olvas, és próbál ebből erőt meríteni, látván hogy másnak is sikerült?

Akkora tahó emberek vannak a földön, hogy az valami hihetetlen.

2020. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván sikerült másoknak is, nem ő az egyetlen, aki szakított. Ha minden problémáját a gyakorin szeretné megoldani, nem sokra fog jutni.
2020. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
96%
Hahó, az oldal neve GYAKORI kérdések. Akit zavar hogy ez a sokadik a témában, az ne nyissa meg. Menjen az egyedikerdesek.hu-ra a gyakorikerdesek.hu helyett...
2020. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Nyugi srácok.

Köszönöm a segítő hozzászólásokat.

2020. okt. 17. 22:23
 18/31 anonim ***** válasza:

8, én is mondhatnám hogy okoskodsz, mert te tök máshogy állsz a dologhoz, de nekem nem minuszos az intelligenciaszintem, így értelmes felnőtt emberként fel tudom fogni és el is tudom fogadni hogy mindenki mást gondol egy bizonyos dologról. Hadd engedtessék már meg leírnom nekem is hogy én nem depizek az ilyenen, mert egyszerűen egy pillanat alatt megundorodok és kiábrándulok ha megcsalnak. Onnantól kezdve annyi energiát sem pazarolok az illetőre hogy rosszul érezzem magam miatta, mert ezzel megszűnt létezni.

Igenis valakinek ez ilyen egyszerű, mert ha visszaélnek a bizalmával és átverik akkor már nem kéne neki az az ember.

Nyilván ha más dolog miatt szakít velem valaki akkor bánkódok miatta, de ha sunyi módon csal aztán ghostingol akkor nem fogok sírni utána.

Mindenki a saját értékrendje és gondolkodásmódja szerint válaszol és ad tanácsot, tanuld meg elfogadni hogy nem mindenki a te álláspontodat fújja, mert másoknak is van sajátja.

2020. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Komolyan, ha látod, hogy nem érdekel egy kérdés, minek nyitod meg???


Sajnállak, amiért nincs életed.

2020. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétan nem a kérdés zavar, hanem az, hogy az illető egy nem túl nagy lelki teherrel egyedül nem tud megküzdeni.
2020. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!