Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátnőm megcsalt, hogyan...

Barátnőm megcsalt, hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Szakított velem írásban de már azelőtt össze is jött egy sráccal. Nem tudom miért, nem mondott semmit, letiltott mindenhonnan, én meg itt pusztulok meg a tehetetlenségben 😞 mit tudnék tenni 😞 még mindig szeretem, egyik napról a másikra ezt nem tudom megváltoztatni.

2020. okt. 17. 20:45
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Te nem tudod ez mekkora lelki teher nekem.
2020. okt. 17. 22:31
 22/31 anonim ***** válasza:

"Konkrétan nem a kérdés zavar, hanem az, hogy az illető egy nem túl nagy lelki teherrel egyedül nem tud megküzdeni."


Kit érdekel, hogy téged mi zavar, meg mi nem?? Ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor nem okádsz ide. Ki a franc vagy te, hogy eldöntsd kinek mi mekkora lelki teher???


Ja, gondolom veled szóba sem áll senki. Szerencsétlen.

2020. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
54%
Na és, valaki meg azt kérdezi meg hogy hány percig kell főzni egy tojást. Pedig a legtöbb embernek nem nagy dolog. De ezért van az oldal, ami az egyiknek semmiség, a másiknak hatalmas probléma.
2020. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Huszonhármas, te miért vagy ennyire agresszív? Nyugika :)
2020. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a magad fajtákat, de bőven elegendő elégtétel az, hogy sz*r életed van.
2020. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Ezt abból következtetted le, hogy nekem nem kell segítség szakításkor? Értelmes ember lehetsz, az biztos. :D
2020. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem, hanem hogy ez a legnagyobb örömöd az életedben, hogy megszabod ki milyen kérdést írhat ki, és kinek hogy kéne lereagálnia egy adott élethelyzetet.
2020. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem pont erre kért minket a kérdező? Én a kérdésből erre következtetek.
2020. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, tudom milyen szar 3 hónapja én is ateltem ezt amit most te... Sajnos nem tudsz mit tenni ő egy ilyen gerinctelen féreg ember és akit te szerettél az sose létezett csak a fejedben... Örülj neki hogy még szabadultál tőle nézd a Jobbik oldalát ha még több évig együtt vagytok azt utanna teszi vagy ha már gyerek is van akkor az még gazabb hidd el nekem... Most szar neked... Szar is lesz még 1 hónapon át.. Sird ki magad ahogy jól esik rugj be úgy ahogy még sosem... Aztán... Alj fel és mutasd meg hogy nem te vesztettél többet hanem ő... Az élet téged fog úgy is igazolni... Hiába szereted nem érdemli meg aki ilyet csinál az egy undorító ember semmi más... És tenyleg igaz az idő mindent be gyógyít... Ez így lesz neked is, addig pedig foglald le magad csináld azt ami lefoglal, próbálj kicsit az eletstilusodon is változtatni kondizz ha addig azt nem tetted stb...foglalkozz magaddal most jön AZ #ÉNIDŐ#. KITARTÁST neked haver. 26F
2020. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😞
2020. okt. 17. 23:30
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!