Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez paranoia, vagy most megúszt...

Ez paranoia, vagy most megúsztam egyel kevesebb késsel a testemben?

Figyelt kérdés
Gondoltam elmegyek fizetős csajhoz. Kerestem egy közelit az erre való weboldalról. Panel, Fehérvári út... 10 perccel a megbeszéltnél hamarabb értem oda, és végigmentem, hogy vajon melyik lépcsőház lehet az enyém majd. Pont akkor az utolsón kijött két nagydarab csávó cigizni. Továbbmentem, vártam 10 percet, még mindig ott voltam. Felhívtam, kérdeztem hol kell csöngetnem, mondta, hogy a dohánybolt és giroszos között a negyedik lépcsőháznál. mondtam neki, hogy már egy ideje itt vagyok, és pont akkor jött ki két nagydarab fickó, amikor én elhaladtam itt. Azóta is itt állnak. Lehet paranoiás vagyok, de én nem fogom kockáztatni, a lehetőséget, hogy ezek vele vannak és innen nekem a temető a következő állomás. Le se tagadta, szimplán annyit mondott, hát jó akkor most a tiltólistára kerül a számod és hozzám nem jöhetsz többet. Mondtam rendben, de legalább biztosan élve távozom aztán kinyomtam. Szerintetek túl paranoiás vagyok, és ez véletlen, vagy lehet már a szerveim nem lennének meg, ha én oda bemegyek?
2020. okt. 18. 23:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szóval normális hogy lent testőrök várnak? Nekem ilyen sose volt még. Nem tudom, én nem akarok senkivel csak a csajjal találkozni
2020. okt. 19. 00:11
 12/17 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ők üzletet csinálnak. Egyik sem szeretne rossz hírt a nyakára, de a védelem az elég fontos ebben a szakmában. Itt az a lényeg, hogy visszatérő vendég legyél.
2020. okt. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szóval nektek volt olyan, hogy lent az ajtóban két testőr várt titeket és utána fel?
2020. okt. 19. 00:21
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért, neked olyan volt, hogy a másik szobában voltak lányok, vagy testőrök a konyhában?! Ne maaaar, 😂
2020. okt. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem volt baszki, nekem barátnőim voltak, akik ingyen kúrtak velem. Ha neked ez az út nem járható, fogadd el, hogy kopasz macsó férfiak fognak várni a bejárat előtt.
2020. okt. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát olyan még nem volt, hogy mással találkoztam volna. Olyan volt hogy hallottam másik szobában voltak
2020. okt. 19. 00:30
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó, lépj túl ezen a traumán. Figyu, legközelebb kérdezd meg a zasszonytól, hogy várhatsz-e ilyesmit. Egyszerű megoldás.
2020. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!