Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valóban antiszociális lennék?

Valóban antiszociális lennék?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyről kiutáltak már, na jó igazából minden közösségből. Olyan munkahelyeket nem sikerült megtartani ahol sok emberrel vagyok körülvéve ezért vállaltam egy magányos munkát. Az emberek mindig megsértődnek vagy felidegesítem őket pedig nem is szándékosan, mindig sérelmez valaki valamit. Többször mondták már hogy beteg vagyok szerintük meg nem normális meg hogy agresszor.. Olyan dolgokon sértődnek meg és háborodnak fel amire én a szememet sem rebbentem, hiába próbálkozok beilleszkedni nem megy hosszútávon mindig akad valami. 20/f
2020. okt. 19. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak mindannyian különbözünk.
2020. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki társasági ember és lehet egyesek ezt nehezményezik vagy nem fogják fel.
2020. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Én az antiszociálist a szociopátiára értettem.
2020. okt. 19. 18:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben csak a pszichiáter tudja megmondani, hogy valóban van-e személyiségzavarod.
2020. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4.Online lehetséges beszélni eggyel?
2020. okt. 19. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van, aki vállal ilyet, viszont az egészségügy továbbra is működik. A pszichiáterek is elérhetőek, illetve fogadnak személyesen, ha erről van szó.
2020. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6.Az a baj hogy szabolcs megyébe vagyok bejelentve és dunántúlon élek jelenleg, nem jelentkezem át mert ott van a kardiológusom akit nem cserélnék le.
2020. okt. 19. 19:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyél főnök.
2020. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha antiszociális személyiségzavarod lenne, egyáltalán nem zavarna, tudomást sem vennél róla. Az ilyen emberekből hiányzik az empátia, benned pedig van elég, ha már a véleményük miatt képes voltál kiírni ezt a kérdést, illetve hajlandó vagy elmenni pszichiáterhez (ergo változni - a változás nekik nem vagy nehezen megy).
2020. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. Leginkább csak magam miatt írtam ki a kérdést mert nekem is érdekem beilleszkedni. Lehet depresszió vagy bipolaritás nem tudom nem vagyok orvos, viszont most kicsit tisztábbnak érzem magamat mint általában.
2020. okt. 20. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!