Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyha orvosi alkalmassagin...

Hogyha orvosi alkalmassagin nagyon kalapalt a szivem, 145/96 volt a vernyomasom es 102 a pulzusom, de egyebkent semmi bajom, alkalmas vagyok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én alkalmas voltam, de igazolt a fehérköpeny-szindrómám.
2020. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen nekem is mindig magas olyankor mert nem birom ha vizsgalgatnak meg az orvosi közeget... de en mindig mondom is h nem vagyok ideges meg semmi bajom csak az orvosoktol félek xD
2020. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fura én a másik véglet vagyok. Megnyugszom ha orvost látok.

Tudom hogy bármi baj van jó kezekben vagyok.

2020. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem gyerekkori trauma miatt alakult ez ki. Az a normális, amit Te érzel, hármas.
2020. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt majd az orvos eldönti.

Nekem írt egy levelet a házi orvosomnak, az meg beutalt egy 24 órás vérnyomás mérésre. Annak az eredménye teljesen normális lett. Aztán még bemutattam az üzemorvosnak és úgy kaptam meg az alkalmasságit.

2020. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen munka (feltételezem munkaalkalmassági). Magas vérnyomással is van munkájuk az embereknek.
2020. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!