Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek skizofrén? (kicsit...

Lehetek skizofrén? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval elég régóta használok drogokat és alkoholt.

Eleinte csak el kezdtem vissza húzódó lenni, aztán a végén már teljesen kikerültem az embereket.

Egyáltalán nem érzem hogy nekem szükségem lenne bárkire is és egyenesen idegesít ha valaki beszél hozzám. Össze vissza kószálnak a gondolataim és nem is nagyon tudok oda figyelni és nem is érdekel amit mondanak.

Nem tudok az emberek szemében nézni max 1-2 pillantás erejéig.

Ha valami olyat kérdeznek amit nem tudok kapásbol meg válaszolni akkor jön egy ilyen lefagyásos katyvasz állapot a fejembe és azt se tudom ki merre hova miért és csak ez a "mi van?" állapotban nézek ki a felyemből.

Hosszú ideig olyan téveszméim voltak hogy azt hittem hogy engem meg szállt egy démon.

Meg folyton paranoiás voltam hogy mit gondolnak rólam az emberek mindenki engem néz meg biztos tudnak rólam valamit.

Soha nem hallucináltam semmit.

Egy ideje nagyon bennem van ez hogy skizofrén vagyok és ettől a gondolattól sem tudok meg szabadulni. Valószínűleg van is valami mivel én szeretnék az a hangokat halló mindent hallucináló őrült lenni és ezt halál komolyan gondolom.

Tökre nem érdekel a külvilág csak olyan dolgok érdekelnek amik az ufókkal és az univerzummal kapcsolatos.

Gyerek koromban egyszerüen semmi érzelmet nem váltott ki belőlem amikor oviba meg halt egy csoport társam akkor sem volt semmi reakcióm amikor a mamám meghalt meg amikor anyukám testvére fel kötötte magát.

Szerelmes tudok lenni na de azt meg nagyon nagyon túlzottan is.



2020. okt. 20. 22:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Borderline. Menj pszichoterapeutához.
2020. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem csak simán szétcseszte az agyad a pia és a drog. Illetve azt írtad, hogy jelenleg is használsz, szóval élvezd a mellékhatásokat.
2020. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Grat.
2020. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Arra azért kíváncsi vagyok, hogy milyen drogokat használsz.
2020. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát amúgy kb majdnem mindent kipróbáltam kólát herkát kivéve
2020. okt. 20. 22:54
 6/21 A kérdező kommentje:
Amúgy ja nyílván a sok szartól van
2020. okt. 20. 22:54
 7/21 A kérdező kommentje:

Aztán nyugottan jöhetnek a drogos majom meg stb jelzők

Hát sajnos nem mindenkinek olyan fasza ám az élete

2020. okt. 20. 23:05
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb függő így viselkedik, nem látok semmi 'kórosat'.
2020. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ja és azt amúgy vágod hogy legtöbbször nem a függőséghez párosulnak az elme vagy személyiség zavarok hanem pont hogy valami elme/személyiség zavar miatt lessz valaki függő?
2020. okt. 20. 23:21
 10/21 anonim ***** válasza:
De, ha a problémák fennálltak a drogok megkezdése előtt is. A védekezésből úgy érzem, hogy te szeretnél beteg lenni, így lehetne indokod a függőségre is. Sajnos ezen drogok közül az alkohol okozza a legnagyobb fizikai függőséget, nem elhanyagolható a pszichikai hatása sem. A többiről nem is beszélve.
2020. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!