Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy ne kínozzam magam azzal,...

Hogy ne kínozzam magam azzal, hogy “mi lett volna ha”, ha kényszeresen tökéletességmanias es szorongó vagyok?

Figyelt kérdés

Elegem van ebből az erzesbol, folyton ilyesmi jár a fejemben.

Volt, hogy a depressziom es a donteskeptelensegem miatt kihagytam egy utat, ahol olyan emberek voltak, akik talán nagyban segíthettek volna kapcsolatépítés terén. Es el sem hiszem, hogy hogy hagyhattam ki. Akkor nem éreztem annyira fontosnak, plusz a depresszió miatt sokszor vagyok nagyon gyenge, ezért addig halasztottam a dolgot, amíg mar nem tudtam menni. Sok mindennel vagyok így, néha egy perc is elég, hogy teljesen megváltozzon az életed es képtelen vagyok azzal a tudattal élni, hogy épp mikor szalasztok el egy lehetőséget a rossz döntéseim, a személyiségzavarom es a szorongásom miatt.


2020. okt. 21. 19:17
 1/1 isim válasza:
Erre kicsit nehéz válaszolni hiszen nem nagyon ismerlek, (mindenkinek más ad motivációt.. ) Ha fiu vagy, felvennék egy katonai életstilust 6 kor kelsz és elhatározod mit akarsz ma elérni. Felépítesz magadba egy sok kicsi célból felépülő nagy célt (ajánlom az edzést is) és megnézed hol buksz el. Másnap új lehetőséged van (ne érdekeljen senki véleménye hisz nem ők szenvednek emiatt) Sajnos nem nagyon ismerlek ugyhogy lehet neked nem jön be.
2020. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!