Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik betegség leküzdése,szoro...

Pánik betegség leküzdése,szorongás?

Figyelt kérdés
Nem tudom már mit tegyek szinte úgy érzem tönkre teszi az életem,pszichológushoz is jártam most meg pszichiáterhez de kb alig segít valamit. Nektek mi jött be? Mi segített? Nem akarok nyugatót szedni mert akkor kb naponta vehetném be és nem akarok függő lenni,szeretném magamtól leküzdeni. Nagyon sokat szorongok,pánik gondolataim vannak,stb.

2020. okt. 23. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ezt magadtól nem fogod tudni leküzdeni. Meg miért válogatsz ha beteg vagy hogy neked gyógyszer nem kell? Akkor még sajnálni sem érdemes mert nem tettél meg mindent a gyógyulásért.

Neharagudj de ez van.

2020. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz jobb lenne egy szakember, tudom nehéz, nekem is nehéz volt, de próbálj nem rá gondolni. Foglald el magad, sportolj, filmezz, legyél a barátaiddal, ezt igazából csak te tudod legyőzni. Kitartást!! :)
2020. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!