Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Korobelul 19 éves korom óta van depresszióm és csak sokkal súlyosabb lett. Probálkoztam azzal hogy barátnőt találjak mert a szeretet is legyőzi meg közös élmények az sokat jelent de nem volt mai napig barátnőm se beszélgetőtársaim. A karrierben is lemaradtam teljesen mert bő 1 hónap mulva mar 28 leszek es csak egy erettsegim van. Nem igy terveztem volna. Egyre jobban kerulget az erzes hogy feladjam az életemet mert hiaba probálkoztam nem sikerült semmi és elfáradtam lelkileg is. Szerintetek ebbol valaha kilehet lábalni hogy ha lassan 10 éve ebben vagyok?

28/f


2020. okt. 25. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ki lehet. De valamit változtatni kellene. Szép lassan lépésről lépésre.


Azért se add fel, mert ha csak egy jó éved lenne valamikor az is nagyon klassz lehetne.

2020. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!