Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden eredményem negatív,...

Minden eredményem negatív, mégis szédelgek, illetve fáj a fejem. Valakinek sikerült megoldást találni ilyen problémára?

Figyelt kérdés
MR vizsgálat, teljes körű vérvizsgálat, Ultrahang, gerincröntgen, otoneurológiai rendelés megvolt. otoneurológus azt mondta, hogy BPPV, de az a problémám ezzel, hogy akkor szédülnöm kellene felüléskor is, amikor csinálom a tornát/manővert amit kiadott nekem. Én még valami migrénre gyanakszom, mert a fejfájásom vissza-vissza tér a halántékaimnál, és olyan mintha nyomás lenne a fejemben. Szóval állítólag egészséges vagyok, közben mégis vergődöm, nem tudom merre tovább.

2020. okt. 25. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt csinálod, amit szeretsz és az élet benyújtja a számlát a letagadott gyerekkori álmokért...


(ez csak egy feltételezés)

2020. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy ez így is van...noha erre azonnali megoldás nincs, csak úton vagyok afelé, hogy számomra megfelelőbb munkát csináljak. Addig meg szeretném jól érezni magam, mert ez így nem állapot.
2020. okt. 25. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb teszt, ha jön a panasz, beveszel egy sima 0.5 xanaxot ( háziorvos felírja)egyszeri alkalom, és ha elmúlik, idegi alapon van pánikroham bármi. Nekem is ez volt MR meg minden negatív, és idegi alapon volt. xanax 15 perc alatt hat.
2020. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon félek bevenni xanaxot, frontint vagy bármi mást :/
2020. okt. 26. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 3-as nem is azért írta, hogy rendszeresen szedd, csak próbából. Ha meglazulsz tőle, és eltűnik a rosszulléted, akkor lehetetlen a szervi baj, hanem idegi alapon van.
2020. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!