Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet depresszio? Vagy...

Ez lehet depresszio? Vagy szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Bocsi elore is nincsenek ekezetek.

Ujabban nagyon sokat szorongok. Leginkabb azon hogy jelenleg meg fiatal vagyok es sok baratom van, de majd ha felnott leszek teljesen akkor elvesztem oket es nem marad senki baratom.

Mindig ha beszelgetek vagy chatelek olyan emberrel akivel joba vagyok, utana allandoan azon agyalok hogy csinaltam e valami olyasmit ami miatt unszimpatikussa valtam szamara illetve allandoan aggodom azon hogy vajon tenyleg ok is ennyire szeretnek e engem.

Ha valamin esetleg fent akadok hogy lehet rosszul szoltam vagy kerdeztem barmit is, akkor utana rengeteget gondolkdom azon h vajon a masik hogy erti ezt, es vajon tenyleg o is bir e engem annyira stb.

Sajnos ezek az utobbi idoben a kedvemre is hatassal voltak es sokszor vagyok levert hangulatban, pedig sose mondanak ram semmi rosszat ami ezt indokolna.



2020. okt. 25. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem depresszió, hanem szorongás. Győzd le (győzd meg az indokolatlanságáról) magad, mielőtt rosszabb lesz. Ne agyalj értelmetlenül ilyeneken, éld az életedet, barátkozz.
2020. okt. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez nem hiszem, hogy depresszió, habár nem vagyok szakember, ez szorongás, de ez nem jelenti azt, hogy kevésbé kéne komolyan venni. Nem értek egyet az előttem szólóval, ezeket nem olyan könnyű "csak úgy" legyőzni... Szerintem sokat segítene, ha beszélnél erről a barátaiddal, és valóban - megpróbálnál szembenézni vele. De ha nem javul, akkor érdemes lehet szakember segítségét kérni
2020. okt. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem barátaim sincsennek csak 1 van akivel naponta beszélek. Nem tudok barátkozni se, és sokat szorongok én is.
2020. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!