Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nárcisztikus társ(az lenne?)

Nárcisztikus társ(az lenne?)

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, párommmal 1éve vavyunk együtt. Szerintem nárcisztikus szemelyiseg, nem engedi, hogy barmit is csinaljak. Hozza koltoztem, de nem moshatok, nem takarithatok, nem fozhetek. Nő vagyok, imadok fozni es a csaladja imadja a foztom, szeretek egyedul a konyhaban bibelodni de tonkreteszi mert jon, kioktat, belekabargat, ram szol. Ha mosok, es oblitot ontom a mosogepbe, az vagy tul sok vagy tul keves, mindegy a lenyeg h amit csinalok szar. Barmit csinalok azonnal jon es argus szemekkel figyel, nem tudok a lakasba egyedul semmkt csinalni. Beagyazni nyilvan nem tudok, csak ő.



Nem nagyon tudom hova tenni, higy nokent nem viselkedhetek nokent ebben a parkapcsolatban.


Narcisztikus vajon, vagy szimplan gyoker?



2020. okt. 26. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyökér.
2020. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az még a jobbik eset. Szakitani egyelore nem tudom, ahoz titokban kell kivennem a vilagvegen egy lakast merr mikor legutobb elkoltoztem zaklatott sajnos
2020. okt. 26. 18:28
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem szeret. Ennyi.
2020. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3%
Előfordulhat az is, higy tényleg rosszul csinálsz mindent. Abból hogy csak így vagy ezért vele, te sem tűnsz értelmesebbnek.
2020. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér. Még most lépj le, minél hamarabb, mielőtt benneragadsz a kapcsolatban, és ha még gyereket is szülsz, annál nehezebb lesz. Nem jó kapcsolat.
2020. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Miért költöztél vissza hozzá, ha már egyszer elmentél?


Szerintem sem szeret igazán.

Az én férjem rendmániás, szereti, ha pl.a ruhái szépen vannak összehajtva. De ezt normálisan kommunikálta, megbeszéltük. Nem lesi árgus szemmel hogy csinálom a dolgaimat, ha vlmi nem tetszik neki, megpróbálja kulturáltan elmondani.

2020. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ajaj...ettől menekülj! Sajnos rossz lóra tettél, ez egy tipikus gyökér..minden vele töltött nap csak száguldásna leejtőn...még akkor is, ha az ágyban nagyot alakít (kötve hiszem) az ilyen még ott is szól valamiért..miért borotválod, vagy miért nem, miért nem sikítasz, vagy miért igen...stb..stb..és az őrült féltékenységéről nem is beszélve...ha most jég nem is, de nemsokára kimutatja a foga fehérjét


...na, akkor neked reszeltek..


Tipli, míg nem késő. Telefonod cseréld le, új szám, új élet..ha megtalál, akkor annyi.

2020. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha valami zavar, indulatmentesen érdemes megbeszélni, ha nem lehet, akkor szakembrernél párterápia például.

Felesleges azon gondolkodni hogy van -e személyiségzavara, mostanában a sztár a "narcisztikus", ezt hajlamosak bárkire rámondani ha bántóan viselkedik.

2020. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem arról can szó, hivy mindent szarul csinálok, sőt, szebben hajtogatok es sokkal jobban is fozok, nem az onbizalmamnak kell emgerosites te kis luke 🤣



Neki viszont roppant keves onbizalma es onbecsulese van, mintha az egeszet azert csinalna, hogy igy tudjon ervenyesulni. Nagykn fura, nem tudom kezelni a helyzetet mert az eszervek a szembesites mind mind felesleges. Tudja a hibait, beismeri tudja hogy faj de nem tud valtoztatni. Mániákus. Szerintem ezek kenyszer cselekvesek kehetnek

2020. okt. 26. 19:27
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyébként, igen olyan mintha nem szeretne csak egy kellék vagyok akin kiélheti és megélheti azt, hogy nincs egyedül valaki majd tud neki gyereket szulni. Az elgondolasainak megfelelo alanynak erzem magam leginkabb
2020. okt. 26. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!