Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy néz ki egy depressziós...

Hogy néz ki egy depressziós ember?

Figyelt kérdés
Ezt inkább azoktól kérdezném akik azok, vagy voltak. Hogy néz ki egy depressziós ember például közösségben?
2020. okt. 28. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Mint aki benéz.
2020. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Igazabol rolam nem tustak, mert kivulre azt mutattam, hogy minden rendben.
2020. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
82%
úgy mint bárki más...nem fizikálisan kimutatható általában. inkább szomorú, unott, lógatja a fejét(már aki), görnyedt...én depressziós voltam és vagyok és senki megnem mondaná rólam, hogy az vagyok. pedig belül ketté esek.
2020. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Búvalbåszott, és semmi sem jó neki.
2020. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Ezek az emberek nagyon lefogynak.
2020. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%

Így

[link]


Viccet félretéve miért néznének ki különösen eltérően? Úgyanúgy néznek ki,mint a többi nem depressziós ember.


Egyébként akit belinkeltem nem depressziós,csak egy hülye kislány.

2020. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Robin Williams, Anthony Bourdain. Depressziós volt mindkettő, öngyilkos lett mindkettő. Nincs olyan, hogy hpdepresszios kinézet.
2020. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Van akin nem látszik, mert jól titkolja. Amúgy meg Szomorú, nem nagyon érdekli semmi, le van lassúlva. Nagyon extrém módon még dolgozni sem tud járni. Mindig rossz kedvű, nem akar sehová járni.
2020. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Úgy néz ki a legtöbb esetben, mint bárki más. A környzete nem is gondolja róla, hogy bármi problémája van.


Sokszor előfordul, hogy valaki bekerül a hírekbe, mert öngyilkos lett, és a környzetében mindenki széttárja a karját és ezt mondja: "Olyan boldognak tűnt, nem gondoltuk, hogy bármi gondja van."

2020. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Fingotok sincs mi a deptesszió csak ma már divat mindenféle csiricsáré lelki nyomort le depressziózni.Szar napom van?Depressziós vagyok...Hát qrvára nem ez a depresszió, de áltassátok magatokat meg a környezetetek ezzel a baromsággal.Emberek 95%a aki depressziósnak mondja magát csak feltünésre vágyik.
2020. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!