Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Tündérhegy milyen mostanában?

A Tündérhegy milyen mostanában?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök (főként szociális) szorongással, viszont egy olyan ember ajánlotta a Tündérhegyet, aki már 10+éve volt ott, és sok negatív véleményt is olvastam róla. Egyáltalán felvesznek, ha még sosem voltam pszichológusnál és nincsen semmi diagnosztizált betegségem, csak "én érzem úgy", hogy nem vagyok jól? Gyógyszert sem szedtem még rá soha. Már munkában, mindennapokban akadályoz a folyamatosan előbukkanó szorongás (vannak jobb napok), nagyon szeretnék valamilyen ingyenes megoldást találni erre.


Az is érdekelne, a mostani járványhelyzetben egyáltalán van-e esély bejutni. Meg igazából minden érdekel, hogy működik ott az egész, a mindennapok, milyen szabályok vannak most stb. Mondjuk az utóbbi 1-2-3 évben.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. okt. 29. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Esélytelen, teljes szinteket uriteneki ki a kovid miatt
2020. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Engem simán felvettek, kedden megyek be.

Szerintem próbálkozz csak.

Max elküldenek valahova terápiára, beajánlanak esetleg.

De azzal is jól jársz, ha még tényleg nem jártál senkihez.

2020. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2020. nov. 1. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó! Iszonyat sokat segített nekem! Minél előbb jelentkezz, ne húzd.
2020. dec. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!