Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki kerül zártosztályra?

Ki kerül zártosztályra?

Figyelt kérdés
Milyen esetekben vihetnek engem oda be? Mármint az akaratom ellenére, ha már nagykorú vagyok?

2020. okt. 30. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem beszamithato. Tobb pszichologiai szakvelemeny is kell orvosok által. Nyilvan ha gyilkossaggal fenyegetozol, vagy allatokat versz agyon, esetleg napi egy ongyilkossagi kiserlet meg van, akkor ellenkezesed ellenere is elvisznek a pitsaba es utana allitjak fel a szakvelemenyt.
2020. okt. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és önbántalmazás esetén mennyire kell durvának lennie? Ha nem követek el öngyilkosságot, akkor is bevihetnek?
2020. okt. 31. 18:58
 3/5 tundegoncznagy36 válasza:
igen . Ha mentő szükséges az adott állapothoz akkor biztos, hogy bevisznek.Aki mentővel megy annak nagyobb az esélye bekerülni a zártra. De ha magadtól mész akkor nem. Én voltam a pszichiátrián. Ezt láttam bent. Aki magától jött az ment az nem ment zártra akit mentő hozott az igen.
2020. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm. És ha modnjuk valaki csak magától bemegy a kórházba, vagy ügyeletre, pl, hogy lefertőtlenítsék, vagy ha olyan, akkor lehet varrni kell, de nem annyira durva, hogy mentő vigye be, szóval csak magadtól bemész, akkor nem is visznek be? (ez amúgy elméleti kérdés, szóval nem áll csafatokban a kezem, meg társai, csak régebben csináltam és kíváncsi vagyok, hogy mennyire voltam én ettől)
2020. nov. 6. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Én amikor bent voltam, akkor úgy ment, hogy egyből a figyelőbe vittek. Először megfigyelnek pár napig, hogy hogyan viselkedsz, aztán továbbküldhetnek. Nekem 5 nap volt, ami még kevésnek is számított. Utána mentem át a normálisabb részlegre, ahol már nem voltak kiabálós, meg problémás emberek.
2020. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!