Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mar 5 eve hogy ritkan felebred...

Mar 5 eve hogy ritkan felebredek almombol es olyanokat beszelek vagy csinalok aminek ertelme nincs. Pl egyszer megkerdeztem apukamat ejjeli egy kor hogy hany hangya van a fuben. Nyitva van a szeme de masnap reggel megsem emlekszem semmire. Mi ez?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 17:11
 1/1 Horváth Ármin Noel válasza:
Szia! Esetleg alva járás lehet vagy hasonlók. Nekem is volt ilyesmi csak tök máshogy. Mindig elaludtam úgy hogy az ágyam mellett a poharamban szörp volt. Reggel felkeltem és nem volt semmi a pohárban. Nem emlékeztem hogy megittam. Olyan is volt hogy ordítottam random barátaim nevét úgy hogy fent voltam, de nem emlékeztem késöbb rá. Olyan is történt hogy fent voltam de nem bírtam semmimet megmozdítani. Szóval nekem is vannak ilyen rossz élményeim. Tudom nem volt hasznos de remélem megtudtalak nyugtatni hogy lehet hogy vannak rosszabb dolgok is.
2020. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!