Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel tudom ki írtani a...

Mivel tudom ki írtani a hangyát? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok ahogy be jött a jo idö ugy elő jöttek a hangyák is ilyen nagyon picik s vörösek a konyhámba a kuka mellett tegnap fedeztem fel őket mivel tudnám őket ki iktatni véglegesen? Van egy 1 éves lányom aki szivesen csatangol a konyhába a kuka körül még el is viszem onnan h nem szabad bármikor vissza mehet s nem szeretném h meg csipjék őt ötleteket várok köszönöm..

2019. márc. 25. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Bio Killel fúj be körbe az egész konyhát, és a szemetes körül, hosszú hatásút vegyél. Hetente befújhatod, nem ártalmas az egészségre és nem hagy foltot a falon.
2019. márc. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm és olyat hol tudok venni? Ilyen mezögazdasági boltba?
2019. márc. 25. 08:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gazdaboltokban lehet kapni direkt hangyára való hordószert. Az utjukba kell kiszórni, rájuk ragad és beviszik a fészekbe, lemérgezve vele az egész kolóniát
2019. márc. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a falon másznak hanem van egy ilyen kis repedés a fal s járo lap között s onnan jönnek be pont a kuka melett ha azt be fújom akkor remélhetöleg az össze ki purcan? Köszönöm a válaszokat
2019. márc. 25. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha befújod, páran elpusztulnak, aztán majd jön a többi. Vegyél a hangya fajtájának megfelelő csalétket, sima vegyesboltokban is lehet kapni, az jó eséllyel kiirtja az egész bolyt. Tedd a kuka mögé, a kislányod ne találja meg.
2019. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Háztartási boltban szoktam venni a Bio Killt, hangyára is jó, kapható néha Auchanban is, gazdaboltban, festék boltokban, ahol egyéb házt. cikkek is kaphatók.
2019. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat aranyosak vagytok :)
2019. márc. 26. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!