Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáter tud segíteni...

Pszichiáter tud segíteni azon, ha úgy érzem, hogy végérvényesen tönkrevágtam a jövőm és az életem úgy általában?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Az nem feltétlenül orvosi probléma.
2020. nov. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez az érzés fiatal kamaszkori sajátosság. 18 éves korig az embernek nincs elég információja az életről és a lehetőségekről, ezért kis dolgokról is azt hiszi, itt a világ vége.

Hacsak meg nem öltél valaki ártatlan embert, nem történt az életeddel jóvátehetetlen.

2020. nov. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pszichológus tud ebben segíteni és felnyitni a szemed, hogy nem vágtad, nem vághattad tönkre a jövőd. Persze, ha rabló gyilkos vagy, akkor jogos a félelem, de az ilyen érzések mögött inkább olyan szituációk bújnak meg, hogy rossz iskolát választottál, amivel nem egyenes az út álmaid állásához és tsai. Nem tudom hány éves vagy, de még 40 évesen sem kell ilyen jellegű kijelentéseket tenni, mindig van megoldás!
2020. nov. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!