Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek, parázok ettől...

Nagyon félek, parázok ettől az egésztől. Valaki tud segíteni kérem?

Figyelt kérdés
Szóval gondolom mindenki hallott a Bécsi dologról, hogy mi történt ott. Engem ez nagyon megérintett, nagyon megijedtem tőle, hogy ez itthon is megtörténheet, akár még ma, vagy bármikor. Legfőképpen anyukámat féltem. Egyszerűen nem érzem jól magam mióta az egész dolog történt, félek, nem érzem magam biztonságban, nem jó a közérzetem tényleg, mintha tönkrementem volna belül. Mi tévő legyek, mit csináljak? Kitől tudok segítséget kérni, hogy lenyugodjak, vagy valami ilyesmi?

2020. nov. 3. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Én nem,mi történt ott?
2020. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Ez bárhol,bármikor megtörténhet . Ezelőtt és ezután is meg fog..

Remélhetőleg pár nap és megnyugszol ,az ilyesmire nem tudsz hatással lenni ,szóval jobb nem gondolkozni ezen.

2020. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Mi történt ott?
2020. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Ne aggódj, a terroristák fő célpontjai nem a 200 fő összlakosságú borsodi zsákfalvak, meg a társai...
2020. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Magyarorszag a legerdektelenebb orszag egy terroristanak. Viszont rajuk hivatkozva egy haromszor megvalasztott kormany provokal, pattog, pofazik. Es meg igy is nagyivben kerulnek.

En attol felek, hogy emiatt negyedszer is ezeket valasztjak meg. Pedig se elni nem akarnak nalunk, se olni.

En viszont sokat utazom es jarok azokban az orszagokban, sot, lakom, ahol ezek a dolgok megtortenhetnek.

Te tenyleg, de tenyleg megnyugodhatsz,ha nem jarsz kulfoldre. Otthon vegpusztulas, egeszsegugy nelkuliseg, soha ki nem labalas lesz csak. Es ezek a kulfoldi tortenesek bebetonozzak az okozoit.

2020. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Ja, es a biztonsagpolitikai szakerto, Gyarmati Istvan azt mondja, hogy ott tamadnak a terroristak, ahol erzik, hogy gyenge a vedekezes, ez tokeletesen nem igaz.

Becsben gyenge volt???!!! Franciaorszagban gyenge?!

Nem jo, hogy a magyar rendorok kizsigerelt ehenkoraszok, de nem ezert tervez valaki ilyet.

Becsben egy pillanat alatt kivonultak, de minden ember mellett nem allhat ott valaki.

Ja, es eszak-macedon volt a csavo. Egy volt jugoszlav.

Szegeny kerdezo, nem ez volt a kerdesed. Magyarorszag a vilag legunalmasabb helye ilyen szempontbol, tenyleg emiatt ne felj.

2020. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Ne aggódj kérdező Magyarország mindig hátország volt, jelentéktelenek vagyunk ezek számára. Se pénzünk se semmink nincsen. Bécs Európai nagyvárosnak számít legalább 3x akkora mint Budapest és gondolj bele ott nem ez az első terrorcselekmény, emlékezz amikor a karácsonyi vásáron is volt ...
2020. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magyarország a legbiztonságosabb ország ilyen szempontból, nagyjából mint Lengyelország, Szlovákia, Románia, vagy a Baltikum. Nem vagyunk egy kategóriában a nyugatabbi országokkal a terroristák szemében sem. Ilyenkor nem bánja az ember, hogy mekkora szakadék van Európa két fele között.
2020. nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!