Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns váltás?

Antidepresszáns váltás?

Figyelt kérdés
Múlt héten,kedden és szerdán bevettem antidepit, rosszul lettem, nem kaptam hozzá nyugtatót. Elmentem egy másik orvoshoz, aki ki írt egy másikat, viszont neki nem említettem az elsőt, mivel arról a szüleim nem tudtak. Az új betegtàjékoztatóján azt írja, hogy nem szabad bevenni ha az elmult 2 hetben hasonlo gyogyszert szedtunk. Szerintetek elkezdhetem az uj gyogyszert? A regi kiurult mar a szervezetembol?

#antidepresszáns #Antidepi váltás #Mikor urul ki?
2020. nov. 3. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen szer?
2020. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a régi és mi az új pontosan?
2020. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eloryqa és remirta (Szerbiában élek)
2020. nov. 3. 22:29
 4/8 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szerintem csak kérdezz meg egy dokit.
2020. nov. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyógyszerészt kérdeztem, aki azt mondta, hogy lehet mivel hasonló a kettő. Viszont akkor nem értem, hogy betegtàjékoztatón miért írja azt. Vagy esetleg az arra vonatkozik, aki huzamosabb ideig szedte? Így kell idő még kiürül a szervezetből?
2020. nov. 4. 09:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezeket lehet egymás után szedni, sőt, akár párhuzamosan is.

Eloryqa reggel, a másik este.

MAOI antidepresszánsokkal kell vigyázni, mert életveszélyes mellékhatásokat okozhatnak, akár még ételekkel is. De ezeket már nem is nagyon írják fel, úgyhogy nincs miért aggódnod.

2020. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:)
2020. nov. 4. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2020. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!