Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Beremeg a testem, különböző helyeken, elsősorban törzsem, ágyékom, lábam, hasam, nyakam... De szokott a fejem (agyam) is ritkábban, de akkor viszont el is esek.

Meg szokott olyan lenni, hogy félálomban fekszek, próbálok aludni. Vmin gondolkozom is, gyakran azok "elfolynak", mintha álmodnék. Azonban ha visszajön az, hogy miről gondolkodtam, újra a tudatomnál vagyok, akkor remeg egyet a fejem és így az egész testem.


Kventiax gyógyszert szedek egyébként.



2020. nov. 4. 22:13
 1/5 A kérdező kommentje:
És Sertlalint is.
2020. nov. 4. 22:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdezze meg háziorvosát vagy gyógyszerészét.

A két gyógyszered betegtájékoztatóját elolvastad? Tán abban is le vannak ezek írva...

2020. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze. Nem is egyszer...

Orvosnak is mondtam, nem is egyszer. Jó, konkrétan ezt nem, de több ehhez hasonló mellékhatást mondtam már... Vagy nem tudják megmondani, hogy mitől van (kötve hiszem, hogy mástól lenne...). Vagy a jól bevált jolly joker kifogás, hogy ez pszichoszomatikus tünet, ne olvasgassam a mellékhatásokat....


Ezért gondoltam, hátha vki, esetleg egy orvos, itt névtelenül leírná, ha tudja az okát. Vagy vki szedi ezeket a gyógyszereket vagy hasonlót és/vagy élt már át ilyet és tud vmit

2020. nov. 11. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem sosem tudhatod, hogy nem pont az a tünet, amit nem mondasz el neki segítené ki abban, hogy rámutasson, hogy mitől lehet, szóval érdemes lenne mindent megosztanod vele... Szerintem...
2020. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Biztos, hogy valami mellékhatás. De a pontos választ nem innen fogod megtudni, hanem az orvosodtól. Kérdezd őt!
2020. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!